אפריקה מגורים מגייסת 152 מיליון שקל בהרחבת סדרת אג"ח ב'

אורן הוד, מנכ"ל אפריקה מגורים: "תמורת ההנפקה תשמש את החברה לביצוע עסקאות נוספות"
 | 
אורן הוד, צילום: יח"צ; סיון פרג'
אפריקה מגורים 0% אפריקה מגורים 6,212 0% אפריקה מגורים בסיס:6,212 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , מקבוצת אפריקה 0% אפריקה 14.7 0% אפריקה בסיס:14.7 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ישראל, מדווחת היום (א') כי, השלימה את המכרז המוסדי בהרחבת סדרת (סדרה ב'). במסגרת המכרז המוסדי הגישו משקיעים מסווגים התחייבויות מוקדמות לרכישת אג"ח בהיקף של כ- 544 מיליון שקל. החברה קיבלה מתוך ההתחייבויות המוקדמות שהוגשו, התחייבויות מוקדמות לרכישת אג"ח (סדרה ב') בדרך של הרחבת סדרת אגרות החוב בהיקף של כ-152 מיליון שקל במחיר של 1,141 שקל לכל 1000 שקל ע.נ המשקף אפקטיבית של 2.15%.

המחיר הסופי ייקבע במסגרת המכרז לציבור אשר צפוי להתקיים מחר.אגרות החוב מסדרה ב' עומדות לפירעון בין השנים 2014-2020 עם של כ- 3.8, מדורגות על ידי מדרוג בדרוג של A2 עם אופק יציב. הגיוס נוהל על ידי ברק קפיטל חיתום ואיתו כלל פיננסים חיתום, מנורה מבטחים חיתום, אקסלנס חיתום, לידר הנפקות ולאומי פרטנרס חתמים.

אורן הוד, מנכ"ל אפריקה מגורים: "אנו שבעי רצון מהתוצאות של השלב המוסדי בהרחבת סדרת האג"ח של החברה והביקושים הגבוהים שהתקבלו בשלב זה ממגוון רחב של גופים מוסדיים מהווים הבעת אמון חזקה בחברה, באסטרטגיה העסקית ובחוסנה הפיננסי. תמורת ההנפקה תשמש את החברה בין היתר, לביצוע עסקאות נוספות תוך המשך ביסוס מעמדנו המוביל בשוק הנדל"ן למגורים בישראל."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה