התעודות הזרימו היצעים כבדים - האג"חים של דנקנר נפלו עד 8%

איגרות החוב של אידיבי אחזקות ואידיבי פיתוח נפלטו היום ממדד התל בונד 60 וספגו היצעים כבדים מצד תעודות הסל בשלב הנעילה. שתי איגרות חוב נוספות של כת"ש ודסק"ש ספגו אף הן היצעים כבדים
 |  (2)
נוחי דנקנר
איגרות החוב של נוחי דנקנר ספגו היום מהלומה כואבת בשלב הנעילה. היום התקיים שלב עדכון המדדים שבו עודכנו רשימות האג"חים שנכנסים ויוצאים אל המדד היוקרתי.

את המכות הכואבות חטפו איגרות החוב של אידיבי אחזקות מסדרה ד' ושל אידיבי פיתוח מסדרה ט'. שתי איגרות החוב האלו נפלטו ממדד התל בונד 40 אל מחוץ למדד. שתי איגרות קיבלו (יחד) היצעים של 106 מיליון שקל מצד תעודות הסל וצנחו ב-8% בממוצע.

בעקבות הצניחה, התשואה על האג"ח של אידיבי אחזקות טיפסה לרמה של 18.2%, רמה של תשואת זבל, אשר מקשה על דנקנר כיום לבצע מיחזור של החוב. איגרות החוב של אידיבי פיתוח עלו לתשואה של 11.65%.

שתי איגרות חוב נוספות, אף הן מקבוצת אידיבי חטפו מהלומה בשלב הנעילה, אם כי בצורה מתונה יותר. איגרת החוב של דסק"ש מסדרה ו' ריכזה מחזור חריג של 104 מיליון שקל וצנחה ב-3.5%. הצניחה באג"ח באה בעקבות מעבר של האג"ח ממדד התל בונד 20 אל מדד התל בונד 40. המחזור הגבוה נבע מעודפי היצע.

איגרות חוב נוספת היא של חברת כלל תעשיות מסדרה י"ג שנפלטה ממדדי התל בונד, זאת בעקבות גודל נמוך. איגרת החוב צנחה ב-2.8% בשלב הנעילה תוך שהיא מרכזת מחזור של 53 מיליון שקל.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  האשמה בשיטת המסחר הדפוקה של הבורסה (ל"ת)
  מוטי 29/03/2012 19:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  שני אגרות חוב זבל אחרות שלו בטח נכנסו למדדים
  בני 29/03/2012 16:56
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סלקום ו ו ז' ולהן ברוך השם יש לאן לרדת
  סגור