ביטוח נסיעות עם כרטיס נטען – איך זה יחסוך לכם כאבי ראש?

 | 
Airplain, צילום: יח"צ
אנחנו, הישראלים, נוסעים לחו"ל בממוצע בין פעמיים לשלוש פעמים בשנה – כמעט שיא ביחס לתדירות הנסיעות לחו"ל בשאר הלאומים. ביחד עם זה, הרוב המכריע של הנוסעים לחו"ל, בכל פעם מחדש, מקפיד על ביטוח נסיעות לחו"ל שילווה אותם בכיסויים שונים, מיום הטיסה ועד החזרה הבטוחה ארצה. ביטוח נסיעות לחו"ל כולל היבטים של כיסוי כלל ההוצאות במקרים של טיפולים רפואיים, במצבים בריאותיים על רקע כרוני או במקרים של פציעה או מחלה במהלך השהות בחו"ל – כמו גם בהיבטים של ביטוח המזוודה והציוד שלקחתם איתכם, וכיסוי הוצאות במקרים של אבדן או גניבה של הציוד שלכם.
עד לא מזמן, הפעלת כל ביטוח נסיעות לחו"ל בוצעה מהארץ, לאחר שכבר שילמתם את כלל העלויות בגין המאורע המצער והשלמתם את החופשה שלכם. אבל היום, ישנם ביטוחי נסיעות שמציעים שיפוי במקום – מבלי שתצטרכו להוציא ולו שקל אחד מהכיס, ולפגוע בתקציב החופשה שלכם – וגם, מבלי שתצטרכו להפעיל את הביטוח שלכם בדרכים מסובכות ועתירות זמני המתנה. ביטוח נסיעות ששולח אתכם לחופשה החלומית שלכם עם כרטיס נטען, באמצעותו תוכלו לשלם באופן מיידי עבור כל נזק שכלול בפוליסה – תתרגלו לתהליכים פשוטים יותר.
ביטוח נסיעות לחו"ל – מה הוא כולל?
אנחנו רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל, על מנת לוודא כי בכל מקרה חירום רפואי התשלומים עבור כל טיפול שנקבל יכוסו – כך שגם כשאנחנו רחוקים מהבית, נוכל לפנות לטיפול רפואי, לרכוש תרופות, ואפילו להגיע למיון בבית החולים במקרה הצורך. בנוסף, ביטוח נסיעות עשוי לכלול הרחבות כמו:
  • ביטוח הכבודה, למקרה של אבדן או גניבת המזוודה או ציוד אחר שלקחתם (אם אתם לוקחים איתכם מחשב נייד, סמארטפון יקר, ציוד בעל ערך, מצלמת איכות או כדומה – חשוב שתשימו לב שפריטים אלו כלולים בכיסוי הכבודה שלכם)
  • ביטוח ספורט או פעילויות אקסטרים – במקרה שהטיול שלכם לא הולך רק לכלול טיולים ברחובות העיר, אלא פעילות שהסיכון לפציעה בה הוא גבוה יותר – מומלץ לרכוש הרחבה לביטוח הנסיעות שלכם שכוללת התייחסות גם לפעילויות אלה.
  • איתור והצלה, בעיקר במקרים של טיולים וטרקים באזורים פחות מיושבים.
  • ביטוח ביטול או קיצור נסיעה – על רקע סיבות רפואיות שלכם או של קרוב משפחה.

צריך להפעיל את הביטוח? כדאי שיהיה לכם כרטיס נטען
כולנו רוכשים ביטוח נסיעות מתוך משאלה שלא נצטרך להשתמש בו, אך יחד עם זאת – אם כבר יוצא ואנחנו צריכים להשתמש בו – חשוב, במיוחד ברגעים כאלה של חוסר אונים במקום לא מוכר, שיהיה קל ומהיר להפעיל את הביטוח. הפעלה של פוליסות ביטוח שאינן כוללות כרטיס נטען, מבוצעת רק רטרואקטיבית, תוך שאתם אוספים את כלל החשבוניות ומקבלים שיפוי כספי על ההוצאות שהיו לכם במהלך ההתמודדות עם הנזקים למצב הבריאותי או לרכוש, על פי תנאי הפוליסה. בפוליסות ביטוח נסיעות שמספקות כרטיס נטען למבוטחים, יש להתקשר למספר החירום של חברת הביטוח – והכרטיס הופך להיות כרטיס אשראי טעון בסכומי כסף מתאימים לטיפול מלא בבעיה, עוד לפני שנדרשתם לטפל בבעיה במימון עצמאי. כרטיס הביטוח שלכם למעשה הופך כרטיס אשראי לכל עניין, ואתם יכולים פשוט להשתמש בו – ברכישת ציוד אישי חדש במקום זה שאבד, או בתשלום עבור טיפולים רפואיים נדרשים.
איך משתמשים בכרטיס הנטען? מתקשרים למספר החירום של חברת הנסיעות, המציע שירותים לאורך כל שעות היממה, ומדווחים את פרטי האירוע. מייד ייטען כרטיס הביטוח שלכם בסכומי כסף שיתאימו לפרטי האירוע, כך שתוכלו להשתמש בכרטיס הביטוח כבכרטיס דביט עד לסכום שנטען עבורכם.
עוד שלושה מאפיינים של ביטוח נסיעות שיהיה שם עבורכם
כשאתם בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל, אתם רוצים לדעת שאם תצטרכו אותו – הוא יהיה שם עבורכם. כולנו מכירים את החשש מ - "רגע האמת", בו נגלה שבדיוק מה שקרה לנו – אינו כלול בפוליסה שרכשנו, וכך הפסדנו פעמיים – פעם אחת רכשנו פוליסת ביטוח שאין בה צורך, ובפעם השנייה נדרשנו לשיפוי כלכלי שלא היה לנו. שלושה מפתחות שיסייעו למנוע את הקושי הזה הוא ההבטחה שביטוח הנסיעות שלכם תקף בכל גיל, ההבטחה שביטוח הנסיעות תקף עבור כל מצב רפואי (כמובן, לאחר שמילאתם את שאלון הרכישה באופן מדויק), וביטול ההשתתפות העצמית עבור הפעלת הביטוח, כך שאת מלוא התשלום עבור כל מקרה שכלול בביטוח הנסיעות שלכם – תוכלו לממן היישר מהכרטיס הנטען.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה