החברה שתחסוך לכם המון בירוקרטיה בתהליך הבנייה - מיגונים ומפוחים

 | 
BIZ00, צילום: יח"צ
החברה שתחסוך לכם המון בירוקרטיה בתהליך הבנייה - מיגונים ומפוחים
תהליך של בניה טומן בחובו לא מעט בירוקרטיה, דרישות בטיחות ואישורים הנדרשים על תהליכים שונים במהלך הבניה, כמו גם עמידה בסטנדרטים מחמירים של ביטחון באמצעות יצירת מערכות מיגון המותאמות לסיכונים הביטחוניים במדינת ישראל.
לאחר מלחמת המפרץ הראשונה בשנת 1992 נולד חוק הממ"דים, המחייב כל קבלן להעמיד מרחב מוגן דירתי (להלן ממ"ד) בכל מבנה חדש לצרכי מגורים. ההבנה כי חלק מהאיומים על מדינת ישראל הם דווקא איומים בלתי קונבנציונאליים הולידה תיקון לחוק שנכנס לתוקפו בשנת 2010, וקובע כי בכל מרחב מוגן תותקן מערכת סינון לממ"ד שתספק הגנה מרחבית מפני נשק בלתי קונבנציונאלי.
צרכים אלו, לצד צרכים נוספים בניהם מיגון מאש ועמידה בתקנות הג"א לצורך קבלת טופס 4 הנכסף, הפכו את חברת מיגונים ומפוחים לחברה מובילה בשוק הבניה הישראלי, המשמשת כיד ימינו של הקבלן הן ביישום ההנחיות ופתרונות המיגון והן בליווי מקצועי בתהליך הבירוקרטי.
[

מיגונים ומפוחים- לשם מה?
עבודת החברה באה לידי ביטוי בשילוב המקצועי שהיא מספקת לקבלנים ויזמים בעולם הבניה בין ייעוץ, ליווי ופירוט ההנחיות ותהליכי העבודה הנדרשים ממנו על מנת להקים מבנים עמידים ואיכותיים על פי כל דרישות התקן, לבין יישום ההנחיות בפועל: אספקה והתקנה של מערכות המיגון, ביצוע עבודות קידוח מורכבות בבטון, בדיקות אטימות לממ"ד ולמרחבים מוגנים מסוגים שונים, ביצוע עבודות איטום, אספקה והתקנת אביזרים למרחב המוגן ועוד.
השילוב בין התיאוריה למעשה יוצר חיבור מקצועי המכיר היטב את השטח לצד המוסדות הרשמיים ודרישותיהם, תכנון ובצוע של התקנות חללי ומערכות מיגון המקצועיות, במהירות וביעילות.

מיגון וכיבוי אש- פתרונות ושירותים
בתהליך הבניה קיימת חשיבות גדולה לתכנון מערכות מיגון מפני אש. סכנת השריפה ותוצאותיה שעשויות להיות הרות אסון ברכוש ובחיי אדם מחייבות תכנון מוקפד של שלל אלמנטים בהתאמה ייעודית למבנה ולמאפייניו, הכנת תיק שטח ו/או תכנית בטיחות אש על פי תכנית אדריכלית, ביצוע בקרות מחמירות בתנאי מעבדה שונים ועד להתקנה ויישום בפועל ולקבלת האישור הנכסף ממוסדות הג"א בישראל.
מערך מיגון מפני אש ללא ליווי מקצועי מתאים חושף את הקבלן לבירוקרטיה מסועפת שעשויה לעלות בזמן ובעלויות כספיות מיותרות, ביצוע מקצה תיקונים ושיפורים, ביקורות חוזרות ועין קפדנית ומחמרה יתר על המידה כנגד טעויות וליקויים בתכנון ובהתקנת פתרונות הכיבוי והמיגון מפני אש.

היתרי בניה- הקשר בין היתרי בניה לאישור הג"א
על פי חוק כל בקשה לבניה או לתוספת בניה למבנה העולה על 12 מ"ר מחייבת באישור הג"א, או לחילופין בפטור מאישור כזה. מדובר בהליך בירוקרטי בו נבחנת התוספת המתוכננת ביחס למבנה, לרבות אמצעי מיגון, פתחי מילוט, השפעה על מערכת מיגון אש הקיימת ופרמטרים נוספים הנוגעים לבטיחות השוהים במבנה.
חברת מיגונים ומפוחים מביאה ניסיון מעשי רב בהתנהלות מול רשויות ומוסדות וידע מעשי בניהול ויישום פתרונות בניה בהתאם לדרישות המיגון והתקינה, ובזכות זאת ברת סמכא ויכולת לנהל תהליכי בניה מוקדמים לרבות גיוס וקבלת אישורים שיבטיחו עבודה ויישום בראש שקט, ללא איום בהתראות, קנסות או צווי הריסה בהמשך.
חברת מיגונים ומפוחים מביאה לצד יתרונות מעשיים רבים היכרות מעמיקה עם צרכי הביטחון והמיגון של מבנים במדינת ישראל, לרבות היכרות עם לשון החוק, המוסדות השונים, תקנים מוקפדים ומחמירים ולפני הכל: ביטחון מעשי העומד במבחן התוצאה כנגד כל סיכון קיומי. בזכות ניסיון רב שנים, ידע, מחקר ופיתוח וצוות עובדים מקצועי המכיר היטב את תנאי השטח, הדרישות והמוצרים, מספקת חברת מיגונים ומפוחים שקט נפשי וזרוע ביצועית העומדים לרשות כל קבלן ויזם בתחום הבניה בישראל, במקצועיות, בשרותיות ובאמינות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה