הכירו את החברה שמביאה לכם חדשנות בתחום שחרור העשן בישראל- חברת פארגון

 | 
BIZ55, צילום: יח"צ
הכירו את החברה שמביאה לכם חדשנות בתחום שחרור העשן בישראל- חברת פארגון
כמאה ועשרים שריפות פורצות ומטופלות מדי יום במדינת ישראל. נתון מדאיג זה מטופל בקור רוח ובמקצועיות באמצעות פיתוח, ייצור והתקנה של מערכות איתור וגילוי אש, מערכות מנע, מערכות כיבוי ומערכות שחרור עשן – המסייעות מדי יום בהצלת חיי אדם, בפיתוח המותג הישראלי חברת פארגון מבית קבוצת ברנע.
חברת פארגון עוסקת בתחום פתרונות טכניים לגילוי וכיבוי אש מזה למעלה מארבעים שנים, תוך היכרות מעמיקה עם חוקי הפיזיקה הגורמים לאש להתלקח ולבעור כמו גם לדעוך במהירות, וניצול התנאים המבניים ליצירת מערכות שחרור עשן שיבטיחו מעברי מילוט מהירים במקרה של סכנה במבנה בוער.
מהו שחרור עשן ולשם מה הוא נדרש?
הסכנה הבוערת, תרתי משמע, בעת פריצת שריפה במבנה, היא אינה סכנת החשיפה הישירה לאש, אם כי סכנת החנק כתוצאה משאיפה של עשן סמיך. יצירת מערכות שחרור עשן מן המבנה אל האוויר הפתוח מבטיחות יצירת מעברים ונתיבי מילוט מן המבנה אל השטח הפתוח, בחללים נקיים מעשן המאפשרים נשימה, תפקוד ושמירה על קור רוח כנגד הסכנה.
השיטות הייחודיות לחברת פארגון
שיטת העבודה המנחה ומאפיינת את מערכות שחרור העשן מבית חברת פארגון היא ניצול הפיזיקה לטובת צרכי האדם. מנכ"ל קבוצת ברנע עמרי ברנע טוען לא אחת כי שחרור עשן טבעי ישיג תוצאות טובות יותר מכל תהליך מלאכותי. "תנו לפיזיקה לפנות את העשן ולא למכניקה" אומר ברנע בחיוך של יודע דבר " בפיזיקה אין כשלים!" הוא מסכם. 
מוצרי פארגון- בעבור מי
בין מוצרי חברת פארגון ניתן למצוא מוצרי שחרור עשן מתקדמים המובילים את השוק בישראל ובעולם. מבנים ארגוניים, מבנים מסחריים ומבנים תעשייתיים נדרשים להתקנת מערכות גילוי וכיבוי אש ושחרור עשן כחלק מתנאי הקיום שלהם, כתנאי לקבלת אישור הג"א להפעלת המבנה. בעבור ארגונים אלו עומדת חברת פארגון בליווי, ייעוץ והתאמה של מערכות אשר לצד עמידה בכל דרישות התקינה המחמירות ביותר של תקנים ישראלים ובינלאומיים, מבטיחות בפשטות הצלת חיים במקרה של פריצת שריפה במבנה.
חברת פארגון גם מספקת שירות מקצועי, ליווי, שירותי מכירה והתקנה ללקוחות פרטיים וללקוחות מוסדיים בהתאמה לכל סוגי המבנים והצרכים.
מוצרי חברת פארגון
בין מוצרי החברה הבולטים והפופולאריים ניתן למצוא:
חלונות גג לשחרור עשן
רפפות ממונעות לקירות מסך
רפפות צד ממונעות לשחרור עשן
פתחי החלפות אוויר ופיצוי אוויר למבנים
מנועים ורכזות לשחרור עשן
וילונות אש ועשן.
חשוב לציין כי לכל מבנה צרכים אחרים בהתאם לאופי המבנה ולמאפייניו, כמו גם בהקשר לאופי הפעילות המתקיימת בו והיקפה. חברת פארגון שינתה את תצורת ההסתכלות על מוצרי בטיחות ומניעת אסונות ונזק לרכוש ולחיי אדם במקרה של שריפה, כאשר יצרה מערכות בקרה ושליטה המזהות ומגיבות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת מצבי סיכון, גם ללא כל התערבות אנושית.
אז מה באמת אני צריך? גילוי אש? כיבוי? שחרור עשן?
ההיצע הרב ומגוון הפתרונות שמציעה הטכנולוגיה המתקדמת שמביאה חברת פארגון אכן יכולות לבלבל, אולם חשוב לדעת כי מערכות מיגון מפני אש אינן מוצר מדף ואין לרכוש כאלה כלאחר יד. מומחי האש של חברת פארגון יערכו סיור במבנה ויבחנו את התכניות האדריכליות בטרם התאמה של פתרון מושלם העונה הן על דרישות החוק והתקינה והן על הצורך של המבנה והשוהים בו בפועל.
מומחי פארגון יאתרו את הסיכונים ונקודות החולשה של המבנה ויספקו מערכות תומכות שיבטיחו כי הבניין הזה לא יהפוך לחלק מסטטיסטיקה כואבת הן בנפש והן בחומר.
מקצועיות, ניסיון ושירות הם ערכים שיוצרים חיבור מנצח- למעלה מארבעים שנים- פארגון מבית קבוצת ברנע.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה