נדל"ן בארה"ב נהפך להשקעה פופולארית

 | 
popopopopopopopo.jpg, צילום: popopopopopopopo.jpg
נדל"ן בארה"ב נהפך להשקעה פופולארית
בחודשים האחרונים ניתן לראות מגמה בולטת בקרב משקיעים ישראלים לעבור להשקעות נדל"ן בארה"ב, במיוחד לאחר העלאת מס הרכישה על דירות להשקעה. מעבר לכך, חשוב לזכור כי גם בנק ישראל מחריף את המלחמה במשקיעים ומחמיר את הגבלות המימון לרוכשי דירה שנייה ולמשקיעי הנדל"ן. נתוני הצמיחה של כלכלת ארה"ב, כמו גם ההזדמנויות שלא יחזרו על עצמן לרכוש נכס במחיר נמוך, כל אלו ועוד גרמו לכך שישראלים רבים עוברים להשקיע את כספם בנדל"ן בארה"ב.
סיבות עיקריות למעבר של משקיעים ישראלים להשקעות נדל"ן בארה"ב
מאמצי משרד האוצר להפחית את מחירי הדיור בארץ הולכים וצוברים תאוצה, ראוי לציין את החקיקה המהירה וחסרת התקדים ביוני 2015 בנושא שינוי מס הרכישה על משקיעים בנדל"ן בארץ. בנק ישראל מסייע למאבק הממשלה באמצעות הגבלות מימון, כיום משקיע יכול לקבל עד 50% משכנתא לרכישת דירה להשקעה, כלומר, משקיע המעוניין לרכוש דירה בארץ נאלץ לגייס הון אישי גבוה, להסתפק בנדל"ן בפריפריה או לוותר על ההשקעה בגלל המחירים הגבוהים.
בנוסף, אין בישראל חברות לניהול נכסים קטנים כמו דירות להשקעה, לכן המשקיע נאלץ להתמודד מול השוכרים, לתקן כל סתימה בכיור או בעיה בנכס, ובמידה ורכש דירה בפריפריה הרי מדובר בכאב ראש לא קטן עבורו.    
לכן, אין זה פלא כי משקיעים רבים מעדיפים להשקיע את כספם בנדל"ן בארה"ב, ומאחר ויש אופציות מעולות בשוק הנדל"ן האמריקאי הרי האפשרויות החדשות קורצות למשקיע הישראלי. אמנם הריבית הנמוכה בארץ מאפשרת למשקיע למקסם רווחים מאחר ועליו לעמוד בהחזר תשלומים נמוך, אך הצפי הוא כי הריבית תעלה בעתיד הקרוב, לכן קיים סיכון לכספו של המשקיע, ויש לתת דגש לנושא זה.
מודל ההשקעה של חברת פסיפיק הולדינגס- יתרונות רבים למשקיע הישראלי
כדי להשקיע בנדל"ן בארה"ב אתם יכולים לפעול באופן עצמאי או באמצעות חברות המתמחות בכך. עם זאת, עליכם לזכור כי ענף הנדל"ן בארה"ב שונה מהענף בארץ, וגם הנדל"ן שתרכשו נמצא הרחק מכם. אמנם, יש חברות רבות המציעות לכם שירות מלא לאיתור, רכישת וניהול הנכס בארה"ב אך עליכם לבחור בקפידה את החברה. חברת פסיספיק הולדינגס פיתחה מודל השקעות מתקדם הכולל נכס בבעלותכם המלאה, תשואה קבועה של 9% ריבית שנתית למשך 4 שנים, ניהול מלא של הנכס, ערבות בנקאית ויתרונות רבים נוספים. 
מעוניין להשקיע בנדל"ן בארה"ב וליהנות מתשואה גבוהה ובטוחה?
כותב המאמר: ארז גלעד, סמנכ"ל שיווק ומכירות
פסיפיק הולדניגס
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה