ה-AIM ימליץ על המוצר של איתמר מדיקל למבוטחיו בארה"ב

מכירות מוצר ה-WatchPAT עלו ב-25% על פי דו"ח הרבעון השני של החברה
 | 
גלעד גליק מנכ"ל איתמר מדיקל, צילום: יח"צ
חברת איתמר -0.61% איתמר 145.6 -0.61% איתמר בסיס:146.5 פתיחה:149 גבוה:149 נמוך:144 תמורה:55,566 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מדיקל דיווחה הבוקר כי ה-AIM, אשר הינו הגוף המנהל את מדיניות הכיסוי הביטוחי של חלק מהחברות הפרטיות בארה"ב, המליץ לפאנל המומחים מטעמו לעדכן את ההנחיות שניתנו למבטחים הרפואיים לכלול את הבדיקות האבחנתיות של דום נשימה בשינה בטכנולגיה אשר פותחה ע"י החברה.
הטכנולוגיה אשר פותחה ע"י החברה נקראת PAT ונמצאת בשימוש ע"י מכשיר ה-WatchPAT אותו משווקת החברה. מדובר בהתקן נייד אשר נשען על פיזיולוגיית האצבע  וכולל שישה ערוצי מדידה ומיועד לביצוע אבחון הפרעות נשימה שהוכחו, בין היתר, כגורם סיכון משמעותי למחלות קרדיולוגיות ושהטיפול בהן משפר את המצב הלבבי של המטופל בשינה באופן אמבולטורי ובבית המטופל וזמין עבור כל מבוטחי מכבי שירותי בריאות, מאוחדת ולאומית. על פי דו"ח הרבעון השני של 2017, מלבד הכנסות שיא של יותר מ-5 מיליון דולר, דיווחה החברה על צמיחה של 25% בהכנסות ממכירת המוצר. 
 
הרחבת הכיסוי פותחת לחברה שווקים חדשים ומשמעותיים בתוך ארה"ב שעד כה הם לא נכנסו אליהם, שהבולטים בניהם הם מסצ'וסטס ופנסילווניה, בהם יהיה כיסוי ביטוחי מלא לבדיקות החברה. המשמעות היא דחיפה חשובה נוספת לשינוי האסטרטגיה של החברה שעברה להתמקד בתחום הקרדיולוגי במקום בתחום השינה וידורש מאמץ שיווקי מתמשך וחינוך שוק מצד החברה. עוד נציין כי החברה עברה להתמקד במכירות למרכזים רפואיים בתחום הקרדיולוגי, בשל העובדה שמחקרים רבים הוכיחו קשר ישיר בין דום נשימה בשינה לבעיות לב.
 
עוד נציין, כי לפני שבוע וחצי הודיעה איתמר מדיקל על שיתוף פעולה אסטרטגי עם פיליפס רספרוניקס על פיו היא תפיץ מכשירים רפואיים של פליפס שמהווים פתרון טיפולי המשלים את יכולת האבחון של איתמר ובכך תספק פיתרון כולל למחלות קרדיולוגיות. 
איתמר מדיקל, אשר נוסדה ב-1997, עוסקת במחקר ופיתוח, שיווק ומכירה של מכשירים רפואיים לא פולשניים ושל שירותי תמיכה נלווים למכשירים אלה, לצרכי דיאגנוסטיקה של מחלות שונות לרבות מחלות קרדיולוגיות והפרעות נשימה בשינה. הכנסות החברה ממכירת בדיקות, חיישנים ומכשירי PAP (מכשירים להזרמת אוויר בלחץ קבוע) היוו במחצית הראשונה של 2017 כ-64% מסך הכנסות החברה ממוצר ה-WatchPAT בצפון אמריקה – גידול של 27% בהשוואה לתקופה המקבילה ב-2016.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה