איתמר חתמה על הסכם עם פיליפס: תרחיב את מכירת מכשירי הטיפול בתסמונת דום נשימה

ההסכם נקבע לתקופה ראשונית של שנה, ויתחדש מאליו לתקופות נוספות של שנה
 | 
הסכם בארה"ב
איתמר מדיקל המפתחת, משווקת ומוכרת מכשירים רפואיים לא פולשניים לאבחון וטיפול בהפרעות נשימה בשינה, דיווחה על חתימת הסכם אסטרטגי עם פיליפס (Philips Respironics) בארה"ב, שיאפשר לאיתמר להרחיב את מכירת המכשירים לטיפול בתסמונת דום נשימה בשינה ולספק שירותים התומכים בסיכויי הצלחת הטיפול לצד המכשור הטיפולי עצמו.
מניית איתמר -0.24% איתמר 122.4 -0.24% איתמר בסיס:122.7 פתיחה:122.7 גבוה:125.6 נמוך:120 תמורה:387,590 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מזנקת כעת ב-10% בת"א במחזור של 730 אלף שקל, לעומת מחזור יומי ממוצע של 242 אלף שקל בחודש האחרון.
ההסכם צפוי לאפשר לאיתמר לספק ללקוחותיה שירותי מעקב, ניטור, והתערבות בתהליך הטיפולי, ובחברה מצפים כי הדבר יגדיל את אטרקטיביות המוצרים והשירותים של החברה בשוק הקרדיולוגיה האמריקאי.
פיליפס הינה מהחברות המובילות בעולם בתחום הפתרונות הטיפוליים בתסמונת דום נשימה בשינה (Sleep Apnea), ובמסגרת ההסכם נקבע כי איתמר מדיקל תקבל את זכויות ההפצה למכשור רפואי, לרבות מכשיר ה-CPAP (מסכות נשימה שהינן חלק משלב הטיפול בחולה), ושירותים נלווים של פיליפס לטיפול בתסמונת דום נשימה בשינה. ההסכם עם פיליפס מצטרף להסכם עליו חתמה איתמר לפני כשנה עם היצרן האמריקאי DeVilbiss ואשר תמך בצמיחת החברה והגדלת ההכנסות ממוצר ה-WatchPAT בארה"ב.
ההסכם נקבע לתקופה ראשונית של שנה, ויתחדש מאליו לתקופות נוספות של שנה. ההסכם כולל יעדי רכישות רבעוניים ושנתיים מצד איתמר שעמידה בהם תוביל לשולי רווח מוגדלים ומשקף את הביטחון של איתמר במוצרי פיליפס וביכולתה להרחיב את פעולות השיווק שלה בשוק הקרדיולוגיה האמריקאי.
גלעד גליק, מנכ"ל איתמר מדיקל: "אנחנו שמחים מאוד על חתימת הסכם אסטרטגי נוסף לאיתמר מדיקל בארה"ב. לחברה מערכת יחסים מצוינת ומוצלחת עם פיליפס ביפן, ואך טבעי היה שהחברה תחתום על הסכם הפצה של מכשירי CPAP ושירותים נלווים נוספים של פיליפס גם בשוק האמריקאי. השילוב של אבחון דום נשימה בשינה באמצעות מכשיר ה-WatchPAT שלנו עם מערך רחב של אמצעי ושירותי טיפול מצד ספקים מובילים דוגמת פיליפס עשוי להוות פתרון שלם שיענה באופן מיטבי על צרכי שוק הקרדיולוגיה האמריקאי. אנו מזהים שינוי מגמה בקרב קרדיולוגים בנכונות לבצע בדיקות דום נשימה בשינה כחלק מהמאמץ למנוע מחלות לב בשלב מוקדם יותר ולהציע טיפול שמשפר תוצאות, ובטוחים כי ההסכם החשוב עם פיליפס יחזק מאוד את פעילותה של איתמר מדיקל בארה"ב וימצב את החברה כשחקן חדשני ובעל יכולות ייחודיות בשוק".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה