רדהיל זוכה להקפצת מחיר יעד מצד פרוסט אנד סאליבן

מניית החברה עולה 1% לאחר ירידה של 13% מתחילת החודש
 | 
פרויקט האנליזות
מניית רדהיל -2.48% רדהיל 287.5 -2.48% רדהיל בסיס:294.8 פתיחה:294.8 גבוה:295.1 נמוך:284.1 תמורה:500,128 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: זוכה היום לעדכון מעלה של מחיר היעד מצד פרוסט אנד סאליבן וזאת כחלק מפרויקט האנליזות של הבורסה בת"א. לפי מחיר היעד העדכני, החברה צפויה לטפס לשווי שוק של כ-809 מיליון שקל, זאת מול שווי נוכחי של כ-560 מיליון שקל. מחיר היעד אותו נקבו בעדכון האנליזה הוא 4.72 שקל למניה, אפסייד של 46%.
בפרוסט אנד סאליבן מנמקים את העלאת מחיר היעד במספר נקודות עיקריות וביניהן הודעת החברה כי היא מאיצה את לוח הזמנים בניסוי של האינדיקציה 104-RHB עבור מחלת קרוהן (MAP) בארה"ב בשנה, כאשר ההרשמה צפויה להסתיים עד נובמבר 2017 ותוצאות עיקריות צפויות להתקבל באמצע שנת 2018. להערכת רדהיל מדובר גם בחיסכון משוער בעלויות של כ-50 מיליון דולר. עוד ציינו בדו"ח את הודעת החברה על תוצאות חיוביות בניסוי שלב 2 ב-BEKINDA (המטפלת בתסמונת המעי הרגיז) והמשך מחקר שלב 3 כדי לקבל את אישור ה-FDA. (לכתבה המלאה)
פרוסט אנד סאליבן: "החברה מתקדמת להערכתנו באסטרטגיה ובמסגרת הפיתוח הקליני שהציבה לעצמה. רדהיל הוסיפה תרופה חדשה לשתי התרופות אותן היא מוכרת כיום בארה"ב, ובכך היא ממשיכה להרחיב את פלטפורמת המכירות בארה"ב. אנו מצפים כי תרופות אלו יחלו לייצר הכנסות משמעותיות. החברה בחרה שלא לפרסם מידע אודות הכנסותיה העתידיות או אודות מכירות משוערות. על כן, בחרנו שלא לשלב את הוספת תרופה זו באנליזה הנוכחית. תוצאות שלב 2 של BEKINDA כבר שולבו בדו"ח האחרון שלנו ותוצאות שלב 3 צפויות להתפרסם בשנה הבאה."
"רדהיל הודיעה על האצת ניסוי שלב 3 במחלת הקרוהן. אנו מניחים כי החברה מעוניינת בתוצאות מובהקות סטטיסטית גם עם מספר חולים קטן יותר, בחיסכון בעלויות ובהגעה מהירה יותר עם מוצר לשוק. אנו מאמינים כי החברה אכן עשויה לקבל תוצאות סטטיסטיות מובהקות כפי שהיא מצפה. עם זאת, גם לאחר קבלת תוצאות חיוביות, החברה עשויה להידרש לניסויים קליניים נוספים מה-FDA . אנו מאמצים את הערכתה של רדהיל לתוצאות חיוביות במחקר ה-MAP .לפיכך, האצת הניסוי עשויה להביא את התרופה לשוק עד 2020 .מאחר שאין בידינו מידע ספציפי על צמצום הוצאות מחקר ופיתוח של 14 מיליון דולר, אנו מבצעים הערכה שמרנית יותר של הפחתת עלויות והקדמת המכירות." 
רדהיל ביופארמה הינה חברה ישראלית המתמקדת בפיתוח ובמיסחור של מועמדים לתרופות בשלב קליני מאוחר. המוקד העיקרי של החברה הוא פיתוח קליני מתקדם ומסחור בארה"ב של תרופות בעלות מולקולות קטנות הנלקחות דרך הפה לטיפול במחלות דרכי העיכול, במחלות דלקתיות וסרטן. רדהיל מקדמת כיום שני מוצרים בתחום מערכת העיכול לצד תוכניות קליניות נוספות; שלוש מתוכן הן בשלב קליני מתקדם (שלב 3) וארבע בשלב 2 עבור מספר אינדיקציות כולל מיאלומה נפוצה, קרצינומה, סרטן הלבלב ותיסמונת המעי הרגיז.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה