פרויקט האנליזות - מניית הביומד שמקבלת אפסייד של 76%

פרוסט אנד סאליבן הוציאו סיקור לדי.אן.איי באפסייד עצום. המניה עולה 4% בתל אביב
 |  (3)
סקירה ראשונית
פרוסט אנד סאליבן השיקו אמש סקירה ראשונית לדי.אן.איי ביומדיקל סולושינס, וזאת במסגרת פרויקט האנליזות לחברות טכנולוגיה וביומד של הבורסה בתל אביב. בפרוסט אנד סאליבן מעריכים את שווי המניה במחיר של 0.83 שקל, כלומר אפסייד של 76% ממחיר המניה נכון ליום פרסום הסקירה.
מניית {די.אן.איי ביומד} עולה כעת 4% במחזור מסחר של 303 אלף שקל, לעומת מחזור יומי של 599 אלף שקל בממוצע בחודש האחרון. בכך המניה משלימה מהלך עליות של יותר מ-48% ב-6 החודשים האחרונים.
די.אן.איי ביומדיקל סולושינס היא חברה ציבורית בעלת אחזקות בחברות פיתוח תרופות ומכשירים רפואיים. לחברה שתי אחזקות עיקריות בתחום הבריאות: ביממד ואנטרה ביו, בהן היא מחזיקה 40% ו-35% בהתאמה. לפי דיווחי החברה, מוצריה פונים לשוק המוערך בכ-10.5 מיליארד דולר. 
במסגרת הסקירה, ציינו בפרוסט אנד סאליבן כי היתרון העיקרי של החברה הוא החזקתה בשתי חברות עם מחזורי הכנסות שונים ומודלים עסקיים מגוונים הפועלות בין השאר באותו תחום טיפולי. מצד אחד, אנטרה היא חברת פיתוח תרופות 'קלאסית' ללא הכנסות והשקעות מחקר ופיתוח גבוהות בשנים הראשונות עד להגעה לשוק. לעומת זאת ביממד פועלת בהתאם למודל עסקי של חברת מכשור רפואי המבוסס על הכנסות ממכירות. 
פרוסט אנד סאליבן: "אנו רואים בהשקעה בחברת די.אן.איי הזדמנות בטווח הקצר, בעיקר לאור הפוטנציאל שזוהה בכניסה של ביממד לשוק האמריקאי. בטווח הארוך יותר, הצלחה של אנטרה בניסוי הקליני המכריע המתוכנן לשנה הבאה תשפיע משמעותית על השווי של החברה ותוכל למצב את אנטרה כשחקן מוביל באינדיקציית תת פעילות בלוטת יותרת התריס. אנו מאמינים כי הסיכוי להצלחה הוא גבוה בהתבסס על השוואה לטיפול תרופתי קיים לאוסטיאופורוזיס מזה שנים המכיל את אותו חומר פעיל רק בזריקה, בנוסף על פרופיל בטיחות וממצאים לגבי שיפור המצב הקליני שדווחו עד כה. למרות זאת, בחרנו בגישה שמרנית בשל היעדר גילוי נתונים מצד אנטרה, ולאמץ להערכת השווי את שיעור ההצלחה הסטטיסטית של 40% המנובאת עבור חברות דומות בשלב זה. לסיכום, די.אן.איי וחברות הבת שלה, בהינתן הצלחה בניסויים הקליניים, יכולות להפוך לכוח מרכזי בשוק הטיפול באוסטיאופורוזיס".
נזכיר כי מטרת פרויקט הסיקור של הבורסה הוא לקדם השקעות בחברות ציבוריות הפועלות בתחום המחקר והפיתוח באמצעות הגברת חשיפת המידע על חברות אלו למשקיעים.
מניית די.אן.איי ביומד מתחילת השנה:

תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  כל הזמן נותנים פה שהמנייה בשיא
  nirvaxal 10/10/2017 12:10
  הגב לתגובה זו
  0 0
  תנו קצת דברים לפני שהם קורים
  סגור
 • בעלת פוטנציאל גדול - רחוקה מהשיא
  אנליסט 10/10/2017 13:42
  הגב לתגובה זו
  0 0
  השיא יהיה כאשר חבק' אנטרה תתחיל להסחר בנאסד"ק ותקבל שווי הולם
  סגור
 • 1.
  הערכת חסר
  שמאי 10/10/2017 10:55
  הגב לתגובה זו
  2 0
  קראתי את חוות הדעת ולדעתי היא שמרנית יתר על המידה: הגיוס האחרון בחב' אנטרה בוצע לפי שווי של 97 מליון דולר כאשר בקופת החברה קיימים כיום כ- 32 מליון דולר. החברה מתכננת לבצע הנפקה בנאסד"ק כאשר את ההנפקה מוביל בנק ההשקעות אופנהיימר - וסביר מאוד שהשווי בהנפקה יהיה גבוה מ- 100 מליון דולר (השווי לפי הגיוס האחרון). חב' די.אן.איי. מחזיקה היום ב 30% בדילול מלא כך שרק האחזקה באנטרה שווה 30 מליון. חב' ביממד מוכרת ומגדילה את המכירות בעקביות ושוויה לא פחות מ 10 מליון
  סגור