דו"חות ביו ויו: הכנסות של 7.6 מיליון שקלים ברבעון השלישי

 | 
דו"חות ביו ויו: הכנסות של 7.6 מיליון שקלים ברבעון השלישי
חברת ביו ויו פרסמה היום דו"חות כספיים לרבעון השלישי. החברה הציגה הכנסות של 7.6 מיליון שקלים לעומת 5.9 מיליון שקלים ברבעון המקביל אשתקד כך שמתחילת השנה הסתכמו הכנסותיה ב-23.5 מיליון שקלים. תזרים המזומנים לתשעה החודשים הראשונים הסתכם לסך של 3.3 מיליון שקל, נכון לסוף הרבעון בקופת החברה מזומנים בסך 21.7 מיליון שקל. שיעור הרווח הגולמי לרבעון השלישי גדל ל-65% מסך המכירות. הרווח הנקי לתשעה החודשים ולרבעון השלישי הסתכם לסך של 1.6 מיליון ש"ח ו- 400 אללף שקל בהתאמה.
ד"ר אלן שוויבל, מנכ"ל ביו ויו: "תוצאות החברה לתשעה החודשים הראשונים של שנת 2016 משקפות שמירה על רווחיות מתחילת השנה. בהמשך לקבלת אישור השיווק בשוק הסיני (CFDAׂ) בנובמבר 2015, אנו מתחילים לקצור את פירות המאמצים של שותפתנו האסטרטגית אבוט בשוק זה. קיבלנו שתי הזמנות מסין שיסופקו ברבעון הרביעי של שנת 2016, בנוסף למערכת אחת שסופקה כבר ברבעון השני השנה. אנו מאמינים שמהלכי השיווק של אבוט בשוק זה יצברו תנופה שתבוא לידי ביטוי במהלך השנה הבאה." 
חברת ביו ויו, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, העוסקת במחקר ופיתוח, ייצור, שיווק ומכירה של מערכות ממוחשבות לזיהוי תאים חריגים במגוון תחומים ובפיתוח בדיקות חדשות לגילוי סרטן,
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה