אי.טי.ויו מדיקל רשמה זינוק של 57% בהכנסות ל-2.7 מיליון שקל

 | 
ביומד, צילום: getty images israel
חברת אי.טי.ויו מדיקל (ETView Medical), המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים רפואיים בתחום ניהול וניטור דרכי הנשימה, מדווחת על תוצאותיה לרבעון הראשון לשנת 2016.
ההכנסות הסתכמו לשיא רבעוני של 2.7 מיליון שקל, לעומת 1.7 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד - גידול של 57%. הגידול במכירות החברה נבע בעיקר בשל גידול בהיקף המכירות בארה"ב ובאירופה. מאז מעבר החברה למכירה ישירה בארה"ב ברבעון השני של 2015, נמכרו מוצרי אי.טי ויו ל-14 בתי חולים בארה"ב וכ-60 בתי חולים נוספים נמצאים בתהליך של הערכה למוצרי החברה.  
הרווח הגולמי הסתכם ב-1.1 מיליון שקל, לעומת רווח של 0.65 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. שיעור הרווח הגולמי עמד על 40.3% מהמכירות לעומת שיעור של 38.2% בתקופה המקבילה אשתקד. הגידול ברווח הגולמי נבע בעיקר בשל הגידול בהיקף המכירות, השינוי בתמהיל המוצרים והעליה במחירי המכירה בארה"ב על רקע המעבר למכירה ישירה.
הוצאות שיווק ומכירה הסתכמו ב-1.26 מיליון שקל, לעומת 0.67 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הגידול בהוצאות המכירה והשיווק נבעו בעיקר מגידול בצוות המכירות של החברה בארה"ב והרחבת פעילות השיווק בטריטוריה זו, המהווה שוק יעד מרכזי עבורה החברה.
ההפסד תפעולי הסתכם ב-1.8 מיליון שקל, לעומת הפסד של 1.7 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. הגידול נבע בעיקר מגידול בהוצאות השיווק והמכירה ומקוזז בחלקו מהגידול ברווח הגולמי.

אי.טי.ויו הוקמה ב-2004 כחלק מפורטפוליו החברות של טרנדליינס מדיקל (חממת משגב). החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים רפואיים בתחום ניהול וניטור דרכי הנשימה. החל משנת 2010 נסחרת החברה בבורסה של תל-אביב. מנכ"ל החברה הוא ביל אדלמן.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה