דואלית חדשה: סלקט ביומד נערכת לכניסה לשוק ההון האמריקני

ד"ר שי ירקוני: "הפלטפורמה המיועדת להכנס לניסוי קליני מתאימה למספר שווקי יעד בתחומים שונים"
 |  (3)
שי ירקוני, צילום: יח"צ
חברת {סלקט ביומד} הודיעה היום כי הדירקטוריון הסמיך את הנהלת החברה לבחון אפשרויות גיוס ורישום כפול בארה"ב, זאת לאור סבב פגישות מוצלח שקיימה הנהלת החברה בארה"ב לצורך בחינת האפשרות, ולאור הגיוס המוצלח שביצעה החברה בחודש אפריל באמצעות דוח הצעת מדף.
החברה השלימה גיוס ציבורי במסגרתו גייסה החברה 6.6 מיליון שקלים - מתוך סכום זה בעלי העניין השקיעו כ-2.5 מיליון שקל.
ד"ר שי ירקוני, מנכ"ל החברה: "הפלטפורמה הטכנולוגית המיועדת להכנס לניסוי קליני בקרוב מתאימה למספר שווקי יעד בתחומים שונים, ולכן, אנו בוחנים בימים אלו את האופציה שתאפשר לחברה את החשיפה הטובה ביותר מול משקיעים ושותפים עסקיים פוטנציאליים. כדוגמת ההסכם האסטרטגי עם חברת אנטגריס, כל מהלך שנבצע יהיה כזה שיספק לחברה ולמשקיעים ערך מוסף משמעותי ויאפשר לקדם את החברה לשלבים הבאים של פיתוח הפלטפורמה העסקית. השילוב של פיתוח קליני באירופה וארה"ב עם פיתוח עסקי בעיקר בארה"ב דורש נוכחות במרכזי המצוינות העולמיים בתחום".
המהלך בארה"ב אמור לעקוב אחר התחלת הניסויים הקליניים כפי שדווחה החברה. החברה חתמה על הסכם עם בית החולים רמב"ם לביצוע ניסוי ראשון בבני אדם. ההסכם נחתם מול המרכז הרפואי רמב"מ - המחלקה להשתלת מוח עצם, וינוהל על ידי מנהלת המחלקה – פרופסור מ.ק. צילה צוקרמן. לאחר ניסויים פרה קליניים נרחבים שביצעה החברה תוך שימוש בטכנולוגיה שפיתחה, ובהמשך לניסויי כיול שנערכו תחת אישור וועדת הלסינקי המקומית, בכוונת החברה והחוקרים לבצע ניסוי ראשון בחולי לאוקמיה הזקוקים להשתלת מח עצם.
התחלת הניסוי הינה בכפוף לקבלת האישורים הרגולטוריים הנדרשים ובימים אילו נערכת החברה להגשת הניירת הנדרשת לקבלת אישורים אילו.
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  נו באמת?
  אחד מהעם 28/05/2015 09:58
  הגב לתגובה זו
  0 0
  האם רישום בחול מבטיח גיוס? לא האם בכלל יהיה מסחר בניר- כנראה שלא אבל זה מייצר כתבה באתר מה שיעזור לדחוף את הניר למעלה....
  סגור
 • להיפך, יורידו אותו למען גיוס בטוח ועל חשבון המחזיקים או (ל"ת)
  בימדיסט 28/05/2015 10:10
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • באמת נו באמת
  שני מהעם 28/05/2015 10:08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  והתגובה שלך מבטיחה שלא יהיה גיוס? למה נראה לי שאתה לא רוצה שיצליחו?
  סגור