נוירודרם נערכת להנפקה בנאסד"ק: השווי - 180-220 מיליון דולר

חברת מדעי החיים המפתחת טיפול לפרקינסון פרסמה היום כי היא יוצאת להנפקה בנאסד"ק בטווח של 13-16 דולר למניה.
 | 
עודד ליברמן, צילום: יח"צ
חברת נוירודרם נערכת להנפקת מניותיה בבורסת הנאסד"ק בשבועות הקרובים. חברת מדעי החיים המפתחת טיפול למחלת הפרקינסון פרסמה היום עדכון לתשקיף ובו ציינה את טווח המחירים שבו היא מצפה להיות מונפקת - 13-16 דולר למניה. מחירים אלו משקפים לחברה שווי של 178-218 מיליון דולר לפני הכסף.

בימים הקרובים יחלו בכירי החברה ובראשם עודד ליברמן המנכ"ל רוד שואו בקרב גופים מוסדיים בארה"ב. לאחר הרוד שואו צפוי להיקבע המחיר הסופי שבו יונפקו המניות של החברה בבורסת הנאסד"ק ויממה מאוחר יותר יחל המסחר במניה תחת הסימול NRDM.

היציאה של החברה לרודשואו מתבצעת ימים ספורים לאחר שהחברה הציגה תוצאות חיוביות בניסוי קליני שלב 2 בכנס השנתי של קרן הפרקינסון של מייקל ג'יי פוקס היוקרתית שנערך בשבוע שעבר.את ההנפקה בחו"ל מובילה חברת החיתום ג'פריז כשלצידה Cowen and Company, אופנהיימר ורות' קפיטל.

במסגרת ההנפקה מתכננת נוירודרם להנפיק כ-4.5 מיליון מניות. אם ההנפקה תיסגר באמצע טווח המחירים (14.5 דולר למניה) - החברה תגייס סכום של 65 מיליון דולר אשר יסייעו לה להמשיך ולממן את פעילותה.

המוצר המוביל של החברה נקרא ND0612L ומיועד להפחית במידה משמעותית את הסיבוכים המוטוריים המאפיינים את מחלת הפרקינסון. המוצר מאפשר שמירה על רמות יציבות ובעלות משמעות קלינית של לבודופה בפלזמה בצורה נוחה, במשך כל שעות היום.

במסגרת הכנס ציינה ד"ר שילה אורן, סמנכ"ל לעניינים קליניים ורגולטוריים בנוירודרם, ציינה כי: " תוצאות מעודדות אלה מחזקות את ההשערה העומדת בבסיס הפיתוח שלנו, שריכוזים יציבים של לבודופה בדם המושגים באמצעות טיפול מתמשך, מתבטאים ביתרונות קליניים הבאים לידי ביטוי בקיצור זמן ה-OFF"

לדבריה, "התוצאות החיוביות בפרמטרים הקלינים להערכת היעילות, מרמזות שלטיפול ב-ND0612L עשויה להיות השפעה מכרעת על איכות חייהם של החולים, בכך שהיא מקלה את תסמיני המחלה המוטוריים, ואילו הטיפול ב- ND0612H עשויה להיות חלופה מצוינת להתערבות ניתוחית אצל חולים במצב של מחלה בשלב מתקדם".

בין בעלי המניות של החברה טרום ההנפקה ניתן לציין את רוברט טאוב (28%), שמואל קבילי (22%) ו קפיטל פוינט +0.66% קפיטל פוינט 45.8 +0.66% קפיטל פוינט בסיס:45.5 פתיחה:45.5 גבוה:45.8 נמוך:45.8 תמורה:12,817 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הציבורית (17%). לאחר ההנפקה חלקם של בעלי המניות ידולל בהתאם לכמות המניות שתונפק.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה