כת"ב ממסחרת את פוליהיל: חתמה על מזכר הבנות מול חברת תרופות

כת"ב המחזיקה ב-41% ממניות פוליהיל חתמה על עסקה מול חברת תרופות אירופאית למסחור מוצר הפוליהיל 2 - לטיפול בפצעים כרוניים
 | 
ביומד, צילום: Getty images Israel
חברת כלל ביוטכנו +0.82% כלל ביוטכנו 318.6 +0.82% כלל ביוטכנו בסיס:316 פתיחה:316 גבוה:318.6 נמוך:318.6 תמורה:5,528 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ממשיכה לעבוד - גם אחרי התפוצצות פרשת אנדרומדה. היום (א') מדווחת חברת האחזקות כי חתמה על הסכם מיסחור בחברת הבת פוליהיל המוחזקת על ידה בשיעור של 41% מול חברת תרופות אירופאית שאת שמה לא פרסמה החברה. רוב תנאי ההסכם נותרו חסויים.

חברת פוליהיל עוסקת בתחום הפצעים הכרוניים. לחברה מוצר אחד המאושר לשיווק (פוליהיל 1). עם זאת, הסכם המיסחור נוגע למוצר הנמצא בפיתוח (פוליהיל 2) שלו יתרונות ביחס למוצר הראשון. בעוד מוצר הפוליהיל 1 מחויב להישמר בקירור (ועל כן עלותו גבוהה יותר) - המוצר השני יכול להישמר גם בטמפרטורת החדר.

בחודש אוגוסט האחרון דיווחה כת"ב על הצלחה בניסוי קליני במוצר הפוליהיל 2 בקרב 10 חולים. חלק מהחולים טופלו במוצר הפוליהיל 1 וחלקם במוצר הפוליהיל 2. המוצר החדיש הראה יכולות טיפול זהות לזה של מוצר הפוליהיל 1, אך כאמור למוצר יש יתרונות נוספים.

הסכם המיסחור שנחתם הינו הסכם קלאסי בתחום הפארמה. פוליהיל העניקה לחברת התרופות האירופאית רישיון לשיווק התרופה. בתמורה, חברת התרופות תתחייב לממן את המשך פיתוח מוצר הפוליהיל 2 עד לקבלת אישור שיווק אירופאי. בנוסף, פוליהיל תהנה מתמלוגים עבור מכירת המוצרים ואפשרות לקבל תשלומים נוספים.

חשוב להדגיש כי ההסכם שנחתם הינו מזכר הבנות. בין הצדדים מקווים לחתום על הסכם מחייב לאחר השלמת התנאים המסחריים. בשלב זה לא ברור מתי הסכם שכזה ייחתם.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה