מיקרומדיק: הסכם לביצוע מחקר עם אונ' פלורידה - יאשרר את הניסוי?

חברת הביומד מפתחת ערכת דיאגנוסטיקה היכולה לחזות את הסיכוי של חולי סרטן ללקות בתופעת לוואי קשה
 |  (1)
מחקר, צילום: Getty images Israel
חברת מיקרומדיק +16.4% מיקרומדיק 50.4 +16.4% מיקרומדיק בסיס:43.3 פתיחה:51 גבוה:51.9 נמוך:46.3 תמורה:677,230 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: דיווחה היום על חתימת הסכם מחקר עם אוניברסיטת פלורידה. על פי המחקר תבצע האוניברסיטה בדיקת אימות של הממצאים החיוביים שנתקבלו מהניסוי הקליני שביצעה מיקרומדיק בחולי מיאלומה נפוצה בבית חולים תל השומר, תוך שימוש בדגימות דנ"א הנמצאות ברשות האוניברסיטה.

להערכת מיקרומדיק, אשרור התוצאות האחרונות שהתקבלו במסגרת הניסוי הקליני בתל השומר גם במסגרת בדיקה חוזרת במדגם בלתי תלוי של דגימות, עשוי לקדם את החברה לאישור ערכת הדיאגנוסטיקה לשיווק עבור חולי מיאלומה נפוצה וכן לכניסה למגעים ראשונים לקראת המשך פיתוח ומסחור של הערכה הדיאגנוסטית היחודית.

מיקרומדיק פרסמה לאחרונה כי במסגרת הניסוי הקליני שביצעה בחולי מיאלומה נפוצה בבית החולים תל השומר אותרו מספר סמנים גנטיים חדשים, אשר להערכת מיקרומדיק, הינם בעלי פוטנציאל גבוה לחזות את הסיכון של חולי הסרטן לפתח תופעת לוואי חמורה הגורמת לנמק של עצמות הלסת (BRONJ), כתוצאה מטיפול בתרופות מסוג ביספוספונטים, הניתנות בעיקר לחולי סרטן גרורותיים ולחולי אוסטיפורוזיס.

סטיבן איתן, מנכ"ל מיקרומדיק אמר כי "אשרור שכזה עשוי לייצר עניין רב ומודעות גוברת לערכת הדיאגנוסטיקה הייחודית שבפיתוח מיקרומדיק ואף לאפשר לנו לפעול לקידום מגעים ראשונים להמשך פיתוח ומסחור של ערכת הדיאגנוסטיקה".

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  קניית השנה בביו
  אבי 12/08/2014 15:23
  הגב לתגובה זו
  4 0
  הזדמנות קנייה שלא תחזור נסחרת בשער הכי נמוך אי פעם נסחרת מתחת להון העצמי ופונה לשווקים הכי גדולים בעולם...
  סגור