מניית היום: טסה כ-11% על רקע גיוס של 38 מיליון שקל ממוסדיים

מגדל ביטוח תשקיע 4 מיליון דולר ותחזיק כ-12.2% מהחברה. בגיוס השתתפו גם 4 גופים מוסדיים אמריקאים - המנכ"ל, רולנד: "מעיד על אמון"
 |  (2)
טיל בליסטי, צילום: Getty images Israel
הסכם משמעותי לחברת המכשור הרפואי, מדיגוס +0.16% מדיגוס 61.5 +0.16% מדיגוס בסיס:61.4 פתיחה:60.2 גבוה:61.8 נמוך:59.6 תמורה:555,225 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: . החברה הודיעה היום, כי התקשרה בהסכמי השקעה לגיוס סך כולל של כ-11.1 מיליון דולר (כ-38.1 מיליון שקל) במניות וכתבי אופציות למניות.

המניות המוקצות יהוו, לאחר הקצאתן, כ- 34.12% מהון המניות המונפק והנפרע של החברה (כ-27% בדילול מלא, לא כולל מימוש האופציות המוקצות). בהנחת מימוש האופציות המוקצות תהווינה המניות המוקצות ומניות המימוש כ- 42% (כ-34.12% בדילול מלא). בנוסף לתמורת הגיוס המיידית, בהנחה של מימוש כתבי האופציות במלואן, עשויה מדיגוס לקבל עד כ- 6.2 מיליון דולר (21.4 מיליון ש"ח) נוספים.

הגיוס כלל השקעה של כ-4 מיליון דולר על ידי מגדל שתהפוך לבעלת עניין בחברה עם החזקה של כ-12.2%. בנוסף, גם קפיטל פוינט (השקעה של חצי מיליון דולר) והגופים המוסדיים האמריקאים: Sabby Management, LLC, Armistice Capital Master Fund Ltd ו- Senvest Capital משקיעים בחברה. בעלת השליטה במדיגוס, קרן אורבימד, תשקיע אף היא במסגרת גיוס ההשקעות 1 מיליון דולר.

ROTH Capital Partners, LLC ו- Ladenburg Thalmann & Co. Inc הובילו את ההנפקה. החברה התקשרה עם רוסאריו קפיטל שישמש כחתם מתמחר בהקצאה . יועץ ההנפקה לשוק הישראלי היה אורי מור.

במסגרת הסכמי ההשקעה תקצה מדיגוס לגופים אלה כ-85.3 מיליון מניות רגילות של החברה במחיר למניה של כ- 0.45 שקל - דיסקאונט של 2% בלבד על מחיר הבסיס הבוקר. כמו כן, תקצה מדיגוס לגופים אלה כ- 34.1 מיליון כתבי הניתנים למימוש למניות החברה, ביחס של 0.4 מניות לכל , במחיר מימוש השווה למחיר המניה בהקצאה בתוספת 40% (140% מהמחיר למניה בהקצאה) - בסה"כ מדובר בדיסקאונט נמוך בהחלט של כ-9%. כתבי האופציה ניתנים למימוש לתקופה של שלוש שנים.

כמו כן, מדיגוס התחייבה לפעול תוך 7 חודשים מהשלמת ההקצאה לשחרור המניות וכתבי האופציה מחסימה, כאשר אחת משתי החלופות לכך תהיה יישום תכנית רישום ADR של החברה בבורסה בארה"ב, בכפוף לאישורים הנדרשים מרשות ניירות ערך האמריקאית (ה-SEC).

כריס רולנד, מנכ"ל מדיגוס, מסר: "אנו שמחים להודיע על חתימת הסכמי השקעה עם גופים מוסדיים מהשורה הראשונה בישראל ובארה"ב, ביניהם קרנות השקעה בעלות מומחיות בתחום מדעי החיים. הסכמי ההשקעה מעידים על האמון מצד משקיעים אלה באסטרטגיה ובחזון של החברה. הרחבת בסיס ההון שלנו תאפשר את קידום תכניתנו האסטרטגית להרחבת השימוש במערכת ה-MUSE ותחזק את המיצוב של מדיגוס כמובילה בשוק מכשור רפואי אנדו-כירורגי זעיר-פולשני, תוך יצירת ערך לבעלי המניות."

ד"ר נסים דרוויש, יו"ר מדיגוס ושותף מנהל בכיר בקרן אורבימד ישראל פרטנרס, מסר: "אנו מאמינים ביכולתה של הנהלת מדיגוס להוביל את החברה ליישום מוצלח של תכניתה האסטרטגית ולצמיחה בשנים הקרובות."
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  חבל על הכסף מה אם ספינת הדגל
  sדוד 29/06/2014 10:55
  הגב לתגובה זו
  0 2
  כך היהה היום עולה מחר יורד כמו ספינת הדגל שהיתה להיט היום הי בתחתית נפלה 60 אחוז כך כולם יפלו כמו קמהדע ספינת הגדל
  סגור
 • 1.
  אני התייאשתי מהם - אחרי 6 שנות השקעה פרשתי.
  מיואש 29/06/2014 10:52
  הגב לתגובה זו
  1 2
  כבר לא מאמין להם בשיט.
  סגור