איתמר מדיקל: ענקית המכשור הרפואי מארה"ב תשווק את ה-WatchPAT

החברה שמחזיקה ב-21.6% ממניות החברה הישראלית, תהיה גם המשווקת של מוצר הדגל בארה"ב כש-Henry Schein תפציץ אותו
 | 
גלעד גליק, צילום: יח"צ
חברת המכשור הקרדיולוגי איתמר 0% איתמר 133.6 0% איתמר בסיס:133.6 פתיחה:133.6 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מדיקל, הודיעה היום על הסכם שיווק בלעדי עם Medtronic, שהיא גם חברת האם של בעלת השליטה באיתמר, Medtronic International Technology. מדרוניק מחזיקה ב-21.65% מהחברה הישראלית והיא תשווק את מכשיר ה-WatchPAT שהנו מוצר החברה בתחום אבחון הפרעות נשימה בשינה וזאת כחלק מפיתרון כולל שמדטרוניק תציע לרופאים בארה"ב המתמחים באלקטרופיזיולוגיה קרדיולוגית.

לפי ההסכם מדטרוניק תשווק בארצות הברית את מכשיר ה-WatchPAT של איתמר לאלקטרופיזיולוגים המטפלים בחולים עם פרפור פרוזדורים (Atrial fibrillation) והפרעות קצב, שוק המונה מעל ל- 3 מיליון חולים בשנה בארה"ב ומוערך בכ- 2.6 מיליארד דולר בשנה.

בהודעה צויין כי מדטרוניק הנה מהחברות המובילות בעולם בתחום הטכנולוגיות הקרדיולוגיות עם היקף מכירות של מעל 16.5 מיליארד דולר בשנה הפיסקאלית שנסתיימה באפריל 2013. ההסכם הינו לתקופה של 43 חודשים, כשחצי השנה הראשונה מוגדרת כתקופת פילוט.

גלעד גליק, מנכ"ל איתמר מדיקל ציין כי "אנחנו מאוד מרוצים מהסכם זה. ההסכם הוא הבעת אמון מוחלטת באיתמר מדיקל ובמכשיר השינה על ידי אחת מהחברות החשובות והגדולות בעולם בתחום הטכנולוגיה הרפואית והמובילה בשוק הקרדיולוגיה. הערך הקליני לטיפול בדום נשימה בשינה לשיפור הפרעות קצב (arrhythmias prognosis), הוכח במחקרים רבים, אבל בהסתמך על 20 שנות הניסיון שלי בשוק האלקטרופיזיולוגיה, אין אף חברה שהפגישה את שני העולמות הללו יחד" .

בהתאם להסכם עם מדטרוניק החברה חתמה גם על הסכם עם Henry Schein, שהנה מהגופים המובילים בתחום הפצת מכשור רפואי בארה"ב (עם הכנסות של מעל 9.5 מיליארד דולר בשנת 2013, על מנת ש-Henry Schein תנהל את הלוגיסטיקה הכרוכה באספקה בפועל של ה-WatchPAT וזאת על מנת ליעל ולקצר את תהליך ההתקשרות והמכירה ללקוחות, שברובם הינם בתי חולים. החברה הנה אחראית על התקנה בפועל, הכשרה ומתן תמיכה ללקוחות שירכשו את ה-WatchPAT והמוצרים הנלווים לו.

בתמורה לשירותיהן מדטרוניק והנרי שיין יהיו זכאיות לעמלה, אשר תשולם להם על בסיס רבעוני ותחושב כאחוז מסוים מסך המכירות נטו (כהגדרת מונח זה בהסכם) שינבעו לחברה מההסכם.

ההסכם כולל התחייבות של מדטרוניק להשקעה מוגדרת בשיווק וכן יעדי מכירות מינימאליים לכל אחת מהתקופות. אם לא יושג רף המכירות המינימאלי באיזו מהתקופות לאחר תקופת ה- Pilot, אזי כל אחד מהצדדים יהיה רשאי (אך לא חייב) לבטל את ההסכם בכפוף לכך שבמקרה של ביטול על ידי החברה תינתן למדטרוניק ארכה לצורך סיום חוזי מכירה הנמצאים בעיצומו של תהליך המכירה. לחלופין, הצדדים רשאים להחליט, בהסכמה, לבטל את הבלעדיות בהסכם
ולעבור להסכם לא בלעדי.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה