ביונדווקס מתקדמת בארה"ב: מה מזניק היום את מניית החברה בכ-7%?

ביונדווקס מזנקת בעקבות דיווח של החברה על פיו רשות המחקר והפיתוח האמריקאית שוקלת לספק את החיסון של ביונדווקס לניסוי קליני שלב 2 אשר ייערך בארה"ב
 |  (3)
חיסון, צילום: Getty images Israel
מניית {ביונדווקס} מזנקת במסחר בכ-7%, זאת על רקע דיווח של החברה על פיו רשות המחקר והפיתוח האמריקאית שוקלת לספק את החיסון של ביונדווקס לניסוי קליני שלב 2 אשר ייערך בארה"ב. מטרת הניסוי הינה לבחון את היעילות החיסון האוניברסאלי לשפעת כפתרון הגנה בפני מגיפות שפעת בעולם.

ביונדווקס עדכנה היום את המשקיעים כי השלימה סבב פגישות עם מנהלים בכירים מהרשות למחקר ופיתוח רפואי (BARDA). החברה הוזמנה לסבב פגישות בארה"ב כדי להציג בפני מומחי משרד הבריאות האמריקני את הטכנולוגיה וההישגים של החברה במחקרים בחיות ובבני אדם.

בפגישה נמסר לביונדווקס כי הרשות למחקר ופיתוח רפואי תשקול לספק חיסון המכיל זני שפעת עופות מגפתית לניסוי הקליני שייערך בארה"ב. מטרת הניסוי תהיה לבחון את היעילות של החיסון של ביונדווקס כחיסון מקדים לחיסוני שפעת מגפתית לזנים ספציפיים וכחלק מההיערכות לקראת מגפות שפעת לפני שהן פורצות.

השוק האמריקאי הוא שוק מרכזי לחיסון השפעת, ולכן יש חשיבות רבה בכך שהאסטרטגיה שלנו תשקף את צרכי משרד הבריאות האמריקאי. למשרד הבריאות האמריקאי השפעה רבה על מערכת הבריאות העולמית והוא מכתיב את סדר היום ואת רמת המוכנות בעולם למגפות שפעת", אמר מנכ"ל ביונדווקס, ד"ר רון בבקוב. "במקביל, ממשיכה החברה לנקוט בצעדים מול גופים רגולטוריים ורשויות בריאות ברחבי העולם על מנת לקדם הסכמי הצטיידות עם ממשלות אלה עבור החיסון האוניברסאלי נגד שפעת".
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מניית פח אשפה שלא שווה חצי משוויה.
  מושקע ושקוע עמוק 26/02/2014 13:53
  הגב לתגובה זו
  1 6
  מחכה כבר 4 שנים שתעלה, והיא רק ממשיכה לרדת. הכל בלוף, לברוח!!!
  סגור
 • חחחחחחחח....מקוה שלא מכרת בשורט (ל"ת)
  מקסימיליאן 27/02/2014 00:42
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • אז תברח. לדעתי זו אחת החברות הטובות של הביו הישראלי.
  משקיע טווח ארוך 26/02/2014 14:35
  הגב לתגובה זו
  9 0
  לדעתי זמנה של המניה יגיע מוקדם או מאוחר. החברה מתקדמת במספר כיוונים במקביל. הלוואי ויצליחו
  סגור