ווקסיל בהערכת שווי לעצמה: 12.5-14 מיליון דולר - 500% אפסייד

ווקסיל נסחרת לפי שווי של 8.4 מיליון שקל כאשר הערכת השווי נוקבת בשווי של 43 מיליון שקל. למרות החדשות - המניה מגיבה לעבודת האנליזה בירידה של 2%
 |  (1)
ביומד, צילום: Getty images Israel
חברת הביומד {ווקסיל ביו} פרסמה היום עבודת אנליזה שנערכה על ידי חברת המחקר מרקט ברידג'ס על עצמה. על פי עבודת האנליזה, השווי של החברה עומד על 12.5-14 מיליון דולר שהם כ-43 מיליון שקל.

מניית החברה נסחרת בבורסה לפי שווי של 8.4 מיליון שקל, כך שעבודת האנליזה מצביעה על אפסייד של יותר מ-500% ביחס לשווי הקיים. מניית החברה מגיבה לעבודה בירידה של כ-2%.

ווקסיל היא חברת ביומד אשר פועלת בתחום החיסונים. לפני כשבוע פרסמה החברה עדכון נתונים ביחס לניסוי אותו היא עורכת בחולי מיאלומה נפוצה.

מהאנליזה עולה כי "על אף שווקסיל עדיין חברה צעירה, היא מציגה גישה שונה וייחודית שעד כה מציגה תוצאות אימונולוגיות וקליניות טובות". לדברי האנליסט, "ווקסיל היא החברה היחידה בעולם שמצליחה לזהות ולבודד רצפים ייחודיים מאזור הסינגל פפטי בסמן סרטני. הצלחה זו עשויה להעלות את ערכו של החיסון אותו החברה מפתחת".

כחלק מעבודת האנליזה תשלם ווקסיל לאנליסט באמצעות הקצאה 320,000 כתבי לא סחירים והתחייבה לשפותו בגין כל נזק או תביעה מצד שלישי שייגרם לאנליסט כתוצאה מפרסום האנליזה.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  בקיצור אנליזה שקנו אותה באופציות / כסף. נואשות !
  לברוח מווקסיל 17/02/2014 12:12
  הגב לתגובה זו
  3 1
  אין מדובר באנליזה של מגזין יוקרתי, מדובר בקניית אנליזה בקיוסק.
  סגור