אחרי שטסה 35%: בריינסוויי מדווחת על הקמת מרכז לוגיסטי בארה"ב

המרכז הלוגיסטי שיוקם בנברסקה ישמש את החברה לצורך הליכי שיווק, מכירה, התקנה, הדרכות ותיקונים של מערכות Deep TMS בארה"ב
 |  (4)
עוזי סופר, צילום: Getty images Israel
מניית בריינסוויי ממשיכה לעלות עוד 2.7% תוך שהיא מרכזת, גם ביום עם מסחר כל כך דליל בשוק המקומי, מחזור גדול מהממוצע ומשלימה בכך זינוק של כ-35% תוך שבועיים במהלכם דיווחה החברה על אישור IDE מה-FDA לניסוי קליני רב מרכזי בבני אדם הסובלם מהפרעה טורדנית כפייתית (OCD), (ב-18בדצמבר) וזינוק של 78% מתחילת השנה.

היום (ב') הודיעה החברה כי היא מקימה מרכז לוגיסטי בארה"ב. חברה בת בבעלות מלאה של החברה התקשרה עם חברה העוסקת כיום בשיווק מערכות Deep TMS של החברה בארה"ב בהסכם לקבלת שירותים לוגיסטיים באמצעות הקמת מרכז לוגיסטי בארה"ב, אשר ישמש את החברה לצורך הליכי שיווק, מכירה, התקנה, הדרכות ותיקונים של המערכות בארה"ב.

להערכת החברה, הקמת המרכז הלוגיסטי בארה"ב תקצר את זמני האספקה ללקוחותיה, תשפר את איכות השירות והמענה ללקוחותיה בארה"ב ותגביר את היכולת שלה להתחרות בשוק המקומי בארה"ב. לפיכך, רואה החברה בהסכם אבן דרך מרכזית לצורך ביסוס וקידום פעילותה בארה"ב.

על פי ההסכם יעמיד נותן השירותים לחברה מכלול שירותים לוגיסטיים, אשר ירוכזו במרכז הלוגיסטי שיוקם בנברסקה, ארה"ב, הכוללים בין היתר את השירותים הבאים:

מרכז תמיכה טכנית ללקוחות החברה (24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע).
מרכז הכשרה למתקינים ומפעילים של מוצרי החברה.
שירותי אחסון עבור מערכות חדשות וחלפים.
סדנאות תיקון.
שירותי אספקה, התקנה, הדרכה ואחזקת המערכות אצל לקוחותיה של החברה.

נותן השירותים התחייב לעמוד בזמני אספקה, תיקון, מענה טלפוני ואינטרנטי שנקבעו במסגרת ההסכם ובסטנדרטים של איכות שיקבעו על ידי החברה. בנוסף כולל ההסכם מצגים של נותן השירותים והתחייבות נותן השירותים לסודיות, היעדר תחרות, והמחאה של קניין רוחני כמקובל בהסכמים מסוג זה.

בתמורה לשירותים שיעניק נותן השירותים תשלם החברה לנותן השירותים שיעור קבוע מההכנסות השנתיות שיתקבלו על ידי חברת הבת מלקוחות בארה"ב, כפוף להתאמות שיבוצעו בהסכמה כל עוד היקף ההכנסות של חברת הבת בארה"ב לא יבטיחו לנותן השירותים רווחיות בשיעור שנקבע.

בריינסוויי בע"מ עוסקת באמצעות החברה הבת, בריינסוויי אינק. במחקר ופיתוח של מכשיר רפואי לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקוד המח. בריינסוויי טרם החלה בשיווק ובמכירת המכשיר, המצוי בשלבי פיתוח. בריינסוויי פועלת ליישום הטכנולוגיה שפיתחה בטיפול במחלות ותופעות נויורולוגיות ופסיכיאטריות, הנובעות משינויים ומליקויים בתפקוד המח.
תגובות לכתבה(4):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  ברנסווי
  מקיקס 25/12/2013 15:17
  הגב לתגובה זו
  4 1
  למגיבים בזלזול , כך גם אמרתם כשמזור החה את דרכה. רק סבלנות.
  סגור
 • 2.
  רק טמבל יקנה עכשיו (ל"ת)
  ג'ון 25/12/2013 14:42
  הגב לתגובה זו
  0 5
  סגור
 • 1.
  חברה מפסידה,מחיר מנופח,כמו מזור.לא תגיע לרווח בקרוב... (ל"ת)
  רייל 25/12/2013 13:34
  הגב לתגובה זו
  1 4
  סגור
 • רווח? זה מה שמעלה מניות?
  אתה מבין משהו ? 25/12/2013 13:50
  הגב לתגובה זו
  4 0
  ישראמקו גם לא ברווח. שווה 9 מיליארד.
  סגור