בונוס: מקבלת תמיכה על סך 2.8 מיליון שקל לפיתוח ומסחור פרויקט

קרן בירד האמריקאית תתן לחברה הישראלית ושותפתה Cellora את הסכום לצורך פרויקט ברפואה אישית משקמת
 |  (1)
ד"ר שי מרצקי, צילום: artzki_615_130313.JPG
חברת בונוס ביוגרופ -0.4% בונוס ביוגרופ 49.9 -0.4% בונוס ביוגרופ בסיס:50.1 פתיחה:51 גבוה:51 נמוך:49.1 תמורה:254,442 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה היום כי קיבלה מקרן בירד אישור לתמיכתה בסכום השווה ל-2.8 מיליון שקל בפרויקט משותף לפיתוח ולמסחור של טכנולוגיה חדשנית של רפואה אישית משקמת. זאת בהתבסס על הצעה משותפת לשיתוף פעולה בין בונוס ביוגרופ לבין חברת Cellora LLC, חברה המאוגדת על פי חוקי מדינת דלוואר שבארה"ב.

הפיתוח יתבצע במקביל, בארה"ב - בחברת Cellora LLC וכן במרכז להנדסה ביו-רפואית של MIT, הפועל במסגרת המחלקה לבריאות, מדעים וטכנולוגיה (HST), המשותפת ל-MIT ולאוניברסיטת הרווארד, ובישראל - במרכז המו"פ של בונוס ביוגרופ, בפארק מת"מ, בחיפה.

בונוס ביוגרופ קיבלה את האישור לתמיכת קרן בירד, לאחר שהפרויקט המשותף עמד בהצלחה במבחנים בהם נבדקה יכולת הפיתוח הטכנולוגי, הייצור המסחרי, המתווה הנדרש לקבלת אישור FDA, גודל השוק הרלוונטי ויכולת שיווק המוצר החדשני.

ד"ר שי מרצקי, מנכ"ל חברת בונוס ביוגרופ, ציין "אישור תמיכת BIRD בפרויקט המשותף, אשר התקבל לאחר מבחן תחרותי בין פרויקטים של מו"פ תעשייתי משותף לגופים מישראל ומארה"ב, מכל ענפי הטכנולוגיה, מהווה הכרה מדעית בטכנולוגיות הייחודיות ובמומחיות של בונוס ביוגרופ. בונוס פועלת כל העת להרחבת סל מוצריה על ידי פיתוח טכנולוגיות חדשניות בתחום הנדסת רקמות והנדסת חומרים. הפרויקט המשותף לפיתוח ולמסחור של טכנולוגיה חדשנית של רפואה אישית משקמת, מושתת על שילוב של הנדסת רקמות והנדסת חומרים."
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  דיבורים כמו חול
  משקיע 18/12/2013 17:54
  הגב לתגובה זו
  0 0
  החברה מתנהלת כמו מוסד אקדמי ולא כמו חברה בורסאית ולראיה אף אחד לא טרח להגיב להודעה הסתמית כל המשקיעים חיכו כל השנה להודעה על תחילת הניסויים וגם הכסף שהושקע באופציות הולך תכף לפח - חבל
  סגור