ביו ויו מטפסת 5%: תכנס למו"מ לשיווק בסין על רקע הצלחה במחקר

חברת הביומד שמפתחת בדיקות חדשות לגילוי מוקדם של סרטן, תנסה לגבש הסכם תוך 6 חודשים - "הסכם אסטרטגי חשוב לחברה"
 | 
מחקר, צילום: Getty images Israel
חברת ביו ויו -0.85% ביו ויו 269.3 -0.85% ביו ויו בסיס:271.6 פתיחה:277.7 גבוה:277.7 נמוך:269 תמורה:43,281 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , מדווחת היום (ב') כי בעקבות תוצאות מחקר טרומי בסין (Pilot Study) לבדיקה לגילוי מוקדם של סרטן הריאה, החליטה חברת Kindstar Global הסינית לממש את האופציה לנהל מו"מ עם חברת ביו ויו על מנת לשווק את הבדיקה לגילוי מוקדם של סרטן הריאה בסין. מסגרת הזמן לגיבוש ההסכם הינה כ- 6 חודשים.

ביו ויו עוסקת במחקר ופיתוח, ייצור, שיווק ומכירה של מערכות ממוחשבות לזיהוי תאים חריגים במגוון תחומים ובפיתוח בדיקות חדשות לגילוי סרטן. מערכות הסריקה של ביו ויו כוללות את Duet-3, Allegro+ ו-Accord לסריקה וסיווג תאים באמצעות מיקרוסקופיה פלורוסנטית (FISH, fluorescence in-situ hybridization) ומיקרוסקופית אור. ניתן לבחון את תוצאות הסריקה בעמדת ה-Solo של ביו ויו לשם הרכבת הדוח הסופי.

ד"ר אלן שוויבל מנכ"ל חברת ביו ויו : "זהו הסכם אסטרטגי חשוב לחברה, ובמידה וימומש, תהיה סין המדינה הראשונה בעולם בה תתבצע הבדיקה לגילוי מוקדם לסרטן הריאה של ביו ויו". שוויבל ציין עוד כי "אנו שמחים מהתוצאות הטובות שהתקבלנו מהניסוי Pilot Study בסין. התוצאות מראות שישנה מובהקות ביכולת הדיאגנוסטית של הבדיקה שפיתחנו לגילוי מוקדם לסרטן הריאה. במקביל, אנו ממשיכים לקדם את הניסוי המולטי סנטר שלנו המתקיים בארה"ב ובישראל וצופים לקבל את תוצאות הביניים ממנו בחודשים הקרובים."

אודות הניסוי בסין

המחקר בסין כלל 38 נבדקים. דגימות כיח של הנבדקים נשלחו למעבדה לשם ביצוע הבדיקה שפותחה על-ידי ביו-ויו. התוצאות של הבדיקה הושוו למצב הבריאותי של הנבדקים. הנבדקים כללו 8 חולי סרטן ריאה, נבדק אחד בעל ממצא רפואי אחר ו-29 אנשים "בריאים" שלהם לא הייתה היסטוריה של מחלות ריאה. מתוך קבוצת החולים הבדיקה של ביו-ויו הראתה התאמה של 100% (רגישות, 8/8). מתוך קבוצת הבקרה, שכללה 29 בריאים ונבדק אחד נוסף עם ממצא רפואי אחר, הבדיקה של ביו ויו הראתה התאמה של מעל 96% (סגוליות, 29/30).

Global Kindstar - אודות

Kindstar Global, מספקת שירותי מעבדה ייחודיים ובבעלותה מעבדות בביג'ין, בשנגחאי ובווהאן .Kindstar Global מעניקה שירותי מעבדה ואבחון לבתי חולים ורופאים בכל המחוזות בסין, הכוללים כ - 3,300 בתי חולים ביניהם 930 בתי חולים על אשר ידועים כבתי החולים הגדולים והמובילים בסין.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה