לאחר ריצה של 259%: חברת ביומד שהשלימה גיוס בדיסקאונט משמעותי

סלקט ביומד הקצתה 6.89% מהון המניות של החברה למשקיעים פרטיים. המניות יהיו חסומות לתקופה של שישה חודשים
 |  (2)
שטרות שקלים, צילום: Getty images Israel
חברת {סלקט ביומד}, העוסקת בברירת תאי גזע, השלימה ביום חמישי האחרון גיוס פרטי בהיקף כספי של כ-3.4 מיליון שקל לצורך המשך מימון פעילותה. סלקט אישר הקצאה פרטית של מניות למספר משקיעים פרטיים וחברת אחזקות זרה. הגיוס התבצע לפי שווי של כ-50 מיליון שקל אחרי ההשקעה, לפי מחיר של 0.86 שקל למניה, נמוך ב-26.5% ממחיר הסגירה בבורסה בת"א.

סלקט תקצה לגיל בר, משה עובד, החברה הבלגית Gofinco Holdings, דוד הרמתי, אליאב אריאלי וד"ר ליאורה לס 3.959 מיליון מניות של חברת הביומד, אשר מהוות 6.89% מהון המניות של סלקט בדילול מלא. המניות יהיו חסומות למשך שישה חודשים ממועד הקצאתן, ובמשך שישה רבעונים עוקבים מתום אותה תקופה יוכלו המשקיעים לממש מניות בכפוף לתנאים מסוימים. יתרת הנכסים השוטפים של סלקט נכון לסוף חודש יוני האחרון (אז הייתה טיארטיאף קפיטל) עמדה על 2.89 מיליון שקל בלבד.

סלקט, שהוקמה על ידי ד"ר נדיר אשכנזי, ד"ר שי ירקוני ונוריאל צ'יריצ' קסביאן, מפתחת טכנולוגיה חדשנית המאפשרת ברירת תאי גזע בסינון תפקודי ועשויה להפחית באופן משמעותי את הסיכונים הכרוכים בהשתלת מח עצם. המוצר הראשון של החברה הינו מכשיר רפואי המכוון לשוק השתלות מח עצם לטיפול בסרטן ולשווקים נוספים בהן יש צורך בברירת תאי גזע. מניית סלקט זינקה ב-259% מתחילת השנה למחיר המשקף של 62.2 מיליון שקל.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  שטחיות כמשל
  אנונימי 22/10/2013 14:18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  האם ראית כמה המניה עלתה בשבועות שלפני הפרסום? האם אתה חושב שמהאתר נופל למקומות האלהחיר גיוס נסגר שעתיים לפני הפרסום? לכתוב דיסקאונט משמעותי זה שטחיות וכסילות מופגנת וחבל ש
  סגור
 • 1.
  העתיד
  סם 13/10/2013 11:30
  הגב לתגובה זו
  1 5
  תאי הגזע זהו העתיד! והשמיים הם הגבול!!
  סגור