אליום מדיקל טסה 7.5%: הושלם בהצלחה צינתור בכנס מרכזי בלאס וגאס

אחרי שקבלה אישור ממשרד הפטנטים האמריקאי למערכת ה-WIRION הוכחה יכילות בניתוח - המנכ"ל, "פותח בפנינו הזדמנויות למסחור"
 | 
מחקר, צילום: Getty images Israel
חברת אליום מדיקל -1.09% אליום מדיקל 91.1 -1.09% אליום מדיקל בסיס:92.1 פתיחה:94.9 גבוה:95 נמוך:91 תמורה:1,375,677 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , הודיעה כי הציגה בשבוע שעבר הליך צינתור בעורק התרדמה (קרוטיד) בשידור חי בכנס מרכזי ברפואה וסקולרית בלאס-וגאס, ארה"ב - VIVA 2013. השידור החי לכנס בוצע מבית חולים בלייפציג, גרמניה והודגם בו השימוש במערכת ה-WIRION החדשנית בפני קהל מקצועי רחב ובהנחיית פאנל של רופאים מובילי דעה. ההליך האמור הושלם תוך זמן קצר ובהצלחה רבה.

מערכת ה-WIRION הינה מערכת ייחודית מוגנת פטנט מסוג פילטר להגנה מפני תסחיפים הנוצרים במהלך פרוצדורה צנתורית לפתיחת כלי דם חסומים באמצעות בלון, סטנט או כל אמצעי אחר.

השידור החי בוצע בראשותו של דר' אנדריי שמידט. ההליך כלל צנתור בעורק הקרוטיד באישה בת 73 הסובלת מאחוזי חסימה גבוהים בשני עורקי התרדמה ובנוסף ממחלה חמורה בעורקי הלב הכליליים ומיתר לחץ דם. ההליך התמקד בטיפול בקרוטיד השמאלי עם אחוז חסימה גבוה של כ-95%. במהלך ההליך נעשה כאמור שימוש במערכת של גרדיה, ה-WIRION, להגנה מפני תסחיפים לאורך ההליך שכלל השתלת תומכן.

נזכיר כי החברה מצויה בעיצומו של ניסוי קליני פיבוטלי, במטרה לקבל את אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי (ה-FDA) לשימוש בצנתורים של עורק התרדמה (קרוטיד). אסף אלפרוביץ מנכ"ל החברה "ביצוע מוצלח נוסף של הליך בשידור חי בכנס ה- 2013 ,VIVA המתווסף לשידורים חיים שהוצגו בכנסים המרכזיים השנה בפאריז ובטוקיו, הינו בעל חשיבות אסטרטגית לחברה ופותח בפנינו הזדמנויות למסחור ולהצפת ערך בחברה".

נציין כי בתחילת החודש, קיבלה אליום מדיקל אישור ממשרד הפטנטים האמריקאי לרישום פטנט של החברה עבור מערכת ה – WIRION להגנה מפני קרישי דם, חלקיקים ותסחיפים הנוצרים תוך כדי פרוצדורות צנתור, שעניינו מערכת ההובלה היחודית של הפילטר.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה