בריינסוויי טסה 3.9%: התקשרה בהסכם להפצת מכשיר ה-DeepTMS ביפן

בריינסוויי התקשרה בהסכם לתקופה של 10 שנים, עם אופציה להארכה ב-5 שנים נוספות. עוזי סופר: "מדובר ביום שמח ומרגש"
 |  (4)
עוזי סופר, צילום: Getty images Israel
לאחר המתנה דרוכה של המשקיעים שהמתינו בקוצר רוח לחתימה על הסכם הפצה למכשיר ה-DeepTMS, בריינסוויי -3.71% בריינסוויי 2,307 -3.71% בריינסוויי בסיס:2,396 פתיחה:2,396 גבוה:2,429 נמוך:2,301 תמורה:456,473 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: התקשרה בהסכם שכזה דווקא במזרח הרחוק. חברת הביומד בניהולו של עוזי סופר הודיעה הבוקר (ד') כי התקשרה בהסכם הפצה ביפן עם Century Medical Inc מקבוצת קונצרן ITOCHU, אשר מתמחה ביבוא והפצת מכשור וציוד רפואי.

נציין בהקשר זה כי בריינסוויי עדיין לא קיבלה את אישור הרשויות הרגולטוריות לשיווק המכשיר ביפן, אך קבלת אישור מינהל התרופות והמזון האמריקני (ה-FDA) לשיווק מערכת ה-DeepTMS בתחילת השנה צפוי להביא לקיצור מסוים של התהליך. Century תפעל על חשבונה לקבל האישורים הרגולטוריים הנדרשים לשיווק מערכת ה-DeepTMS ביפן וכן לקבל כיסוי ביטוחי בטווח מחירים שנקבע בהסכם. בריינסוויי מבהירה כי כל דחייה בקבלת האישורים הרגולטוריים תביא לדחייה בתחילת השיווק וההפצה, ובמקרים מסוימים גם לביטול ההסכם.

בריינסוויי צפויה לקבל דמי הפצה בסך כולל של כ-6.8 מיליון שקל

לפי ההסכם, ניתנה ל-Century זכות בלעדית להפצה ביפן של מכשיר ה-DeepTMS לטיפול בדיכאון מז'ורי לתקופה של 10 שנים, ממועד קבלת האישורים הנדרשים. תקופת ההסכם תוארך ב-5 שנים נוספות במידה ו-Centuey תעמוד בכמויות מינימום להם התחייבה בתקופת ההסכם. כן ניתנה ל-Century זכות הצעה ראשונה להפצה ביפן של מערכת ה-DeepTMS לכל התוויה נוספת.

עבור קבלת זכות ההפצה הבלעדית, התחייבה Century לשלם לבריינסוויי דמי הפצה בסך כולל של 190 מיליון ין יפני (כ-6.8 מיליון שקל) בשני תשלומים: 100 מיליון ין יפני בתוך עשרה ימי עסקים מיום חתימת ההסכם והיתרה בסך של 90 מיליון ין יפני תשולם סמוך לאחר קבלת אישור מהרשויות ביפן לשיווק ה-DeepTMS. בכל אחת משנות ההסכם בה תעמוד Century ביעד ההכנסות שנקבע, תחזיר בריינסוויי 10% מסכום דמי ההפצה.

Century נדרשת לקדם, לשווק ולהפיץ את מכשיר ה-DeepTMS ביפן לצורך טיפול בחולי דיכאון מז'ורי. בריינסוויי תספק ל-Century את המכשירים שיוזמנו על ידה, והיא תהיה אחראית להשכרתם ולהתקנתם אצל הלקוחות (מרפאות ובתי חולים) וכן לביצוע הדרכות ומתן שירות ותחזוקה ללקוחות. המכשירים ייותרו כל העת בבעלות החברה. Century תשלם לבריינסוויי עבור כל טיפול שמבוצע במכשיר ה-DeepTMS (pay per use) ואולם בכל מקרה לא תהיה פחותה מהסכום המינימאלי השנתי שנקבע.

כאמור, במסגרת ההסכם נקבע רף מינימאלי של תשלומים לבריינסוויי, שייבדק אחת למספר שנים, במהלך תקופת ההסכם. במידה ו-Century לא תעמוד ברף המינימאלי בתום כל תקופה, תהיה לבריינסוויי זכות לסיים את הסכם ההפצה, אלא אם הגיעו הצדדים להסכמה אחרת בינהם.

עוזי סופר , מנכ"ל בריינסוויי שנמצא בשעה זו בטוקיו שביפן, התייחס בשיחה עם Bizportal להסכם ההפצה. לדבריו, "זהו יום שמח מאוד, מדובר בסיומו של תהליך מאוד ארוך שהיום אנו קוטפים את הפירות שלו. ITOCHU הוא תאגיד ענק ביפן, ו-Century מכוונת ומתמחה בתחום הפעילות שלנו. אנו שמחים ומודים לכל הגורמים שהביאו לגיבוש הסכם זה, ואין ספק שמדובר ביום שמח ומרגש".
תגובות לכתבה(4):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  בריינסווי
  מליסה 11/09/2013 11:12
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אין ספק שהולכת בעקבות מזור וקמהדע - הפוטנציאל אדיר. בהצלחה.
  סגור
 • 2.
  ==== בריינסוויי ====
  === מדען === 11/09/2013 11:01
  הגב לתגובה זו
  1 1
  הוא אשר אמרתי שער 10,000 ב- 31.12.2013 ! רשמו ביומן !
  סגור
 • אתה מוכן לתת בטחונות? (ל"ת)
  kotler1580 11/09/2013 12:19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 1.
  מזור עלתה ב1000% תוך שנתיים. בריינסווי תעשה משהו דומה.
  משקיען 11/09/2013 10:59
  הגב לתגובה זו
  1 0
  המכירות רק התחילו.
  סגור