אינטק פארמה טסה 9.7%: קרנות השקעה ישקיעו כ-5 מיליון ד' בחברה

קרן ספרה של ארקין וקרן גביאל קפיטל ישקיעו באינטק פארמה תמורת מניות ואופציות. יו"ר אינטק: "בוחנים אפשרות להנפקת החברה בנאסד"ק"
 |  (2)
מחקר
חדשות טובות למשקיעי {אינטק פארמה}. חברת הביומד הודיעה היום (ב') כי קיבלה הודעות להשקעה באינטק פארמה בסך כולל של 5 מיליון דולר: קרן ספרה גלובל הלת'קר (SPHERA Healthcare) של מורי ארקין תשקיע בחברה 2מיליון דולר, קרן גבריאל קפיטל (Gabriel Capital Management) תשקיע כ- 2מיליון דולר וכ-1 מיליון דולר נוספים יושקעו ע"י משקיעים נוספים.

בהתאם להסכם ההשקעה, אינטק פארמה תקצה למשקיעים מניות ואופציות לרכישת המניות בתמורה להשקעת הכספים המחיר למניה נקבע על 1.1155 שקל, מחיר הזהה פחות או יותר למחיר הבסיס של המניה בבורסה בת"א.

נזכיר כי במסגרת הסכם ההשקעה עליו דיווחה אינטק פארמה ב-7 באוגוסט, חברת הביומד תקצה למשקיעים או לגופים שלישיים, כפי שתורה קרן גבריאל, אופציות בשיעור השווה ל-60% מסך המניות שיוקצו במסגרת ההסכם. האופציות יוקצו במחיר מימוש למניה השווה ל-1.2828 שקל, מחיר אשר גבוה ב-15% ממחיר הבסיס של המניה בבורסה, ויהיו ניתנות למימוש לתקופה של 4 שנים ממועד הקצאתן.

כמו כן, אינטק פארמה התחייבה להקצות אופציות נוספות למשקיעים והמשקיעים הנוספים, בשיעור השווה ל-25% מסך המניות אשר הוקצו למשקיעים ולמשקיעים הנוספים, במידה והחברה לא תשלים גיוס הון בארה''ב בסך של לפחות 12 מיליון דולר עד ליום 30 בספטמבר 2014.

האופציות הנוספות יהיו ניתנות למימוש בכל עת לתקופה של שנתיים ממועד הקצאתן. אינטק פארמה מתחייבת לרשום את המניות ואת המניות שינבעו ממימושן של האופציות והאופציות הנוספות למסחר בארה''ב במסגרת הנפקת ניירות הערך של החברה לציבור בארה''ב, אם וככל שתתבצע.

קרן גבריאל ביצעה השקעות גם בקמהדע ובבריינסוויי

קרן ספרה גלובל הלת'קר הינה קרן גידור גלובאלית המתמחה בהשקעה בתחום מדעי החיים בהובלת מורי ארקין, מייסד אגיס שנמכרה ל{פריגו} וכן אורי הרשקוביץ. הקרן מתמחה בהשקעות בשווקים הגלובאליים בחברות בתחום מדעי החיים ומיישמת אסטרטגיית גידור.

גבריאל קפיטל הינה קרן חדשה שמתמחה בהשקעות מיעוט בחברות בשלבים מתקדמים הפועלות בישראל ובשוק העולמי. גבריאל קפיטל משקיעה בחברות פרטיות וציבוריות בסבבי מזאנין, הנפקות והנפקות משניות. הקרן נוסדה ומנוהלת על ידי גארי ליבלר, מייסד ומנהל קרן שביט קפיטל, עם השקעות פורטפוליו מוצלחות בתחום מדעי החיים בחברות כגון קמהדע -0.86% קמהדע 1,955 -0.86% קמהדע בסיס:1,972 פתיחה:1,976 גבוה:1,976 נמוך:1,947 תמורה:986,377 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ו בריינסוויי -0.65% בריינסוויי 1,838 -0.65% בריינסוויי בסיס:1,850 פתיחה:1,813 גבוה:1,848 נמוך:1,813 תמורה:467,283 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: .

יו"ר אינטק פארמה: "בוחנים אפשרות להנפקת אינטק פארמה בנאסד"ק בטווח של שנה מהיום"

צבי יוסף, יו"ר אינטק פארמה, אמר היום בתגובה כי "אנו שמחים מאוד על כניסתה של קרן מתמחה ובעלת מוניטין כספרה להשקעה באינטק פארמה. הסכם ההשקעה, בהובלת הקרנות גבריאל ניהול וגבריאל קפיטל ולצד משקיעים אסטרטגיים דוגמת ספרה ומשקיעים חשובים נוספים, מחזק מאוד את מעמדה העסקי והתחרותי של אינטק פארמה ומהווה עדות להישגי החברה ולפוטנציאל הרב המיוחס למוצריה ולטכנולוגיה הייחודית שפיתחנו האקורדיון".

עוד הוסיף יוסף כי "ההצלחות הקליניות של החברה ואיכות התוצאות שהתקבלו מעוררות עניין רב בקרב חברות פארמה בעולם והן שעשויות להוביל את אינטק פארמה לבחון אפשרות להנפקת החברה בנאסד"ק בטווח של שנה מהיום ולמצות בכך את הפוטנציאל העסקי הרב הטמון בטכנולוגיה ובמוצרי החברה".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  מחיר אפקטיבי בהשקעה פחות מ99 אגורות
  שרון 19/08/2013 11:32
  הגב לתגובה זו
  0 2
  המשקיעים קיבלו ים אופציות רק במנה הראשונה מה שמוריד את המחיר האפקטיבי ל-99 אגורות - 16% מתחת למחיר השוק. כמו כן קיבלו הגנות נגד דילולים ועוד ים הטבות. קיצור ברור שהשתלם להם מאוד והוריד להם את הסיכון משמעותית.
  סגור
 • 1.
  עוד דילול
  דלל 19/08/2013 11:00
  הגב לתגובה זו
  3 4
  הקופה ריקה
  סגור