אינטק פארמה במהלך: קרנות השקעה ישקיעו עד 5 מיליון ד' בחברה

חברת הביומד תקצה מניות ואופציות לקרנות גבריאל קפיטל וגבריאל ניהול. יו"ר אינטק: "נבחן אפשרות להנפקת החברה בנאסד"ק בעוד כשנה".
 | 
תרופה
המשקיעים בחברת {אינטק פארמה} יכולים להיות מעודדים. חברת הביומד הודיעה היום (ד') כי חתמה על הסכם השקעה עם קרן גבריאל ומשקיעים נוספים במסגרתו יושקעו באינטק פארמה סכום כולל של עד 5 מיליון דולר.

בהתאם להסכם ההשקעה, אינטק פארמה תקצה למספר משקיעים, בהובלת הקרנות גבריאל קפיטל (Gabriel Capital Management) וגבריאל ניהול (Gabriel Capital Management Ltd), מניות ואופציות לרכישת המניות. ההקצאה תתבצע ב-9 בספטמבר 2013 והמשקיעים ישלמו בתמורה להקצאת המניות והאופציות סכום שלא יפחת מ-2.5 מיליון דולר ושלא יעלה על סך של 4 מיליון דולר.

בנוסף, ככל שיגויסו משקיעים נוספים תקום זכות לאינטק פארמה להגדיל את סך ההשקעה המקסימאלי עד ל-5 מיליון דולר, בהתאם לאותם תנאים. המחיר למניה נקבע על 1.1155 שקל, מחיר המשקף אפסייד של 4.8% על מחיר הבסיס של המנייה בבורסה.

אינטק פארמה תקצה אופציות בשיעור השווה ל-60% מסך המניות שיוקצו במסגרת ההסכם

עוד נקבע כי אינטק פארמה תקצה למשקיעים או לגופים שלישיים, כפי שתורה גבריאל ניהול, אופציות בשיעור השווה ל-60% מסך המניות שיוקצו במסגרת ההסכם. האופציות יוקצו במחיר מימוש למניה השווה ל-1.2828 שקל ויהיו ניתנות למימוש לתקופה של 4 שנים ממועד הקצאתן.

כמו כן, אינטק פארמה התחייבה להקצות אופציות נוספות למשקיעים והמשקיעים הנוספים, בשיעור השווה ל-25% מסך המניות אשר הוקצו למשקיעים ולמשקיעים הנוספים, במידה והחברה לא תשלים גיוס הון בארה''ב בסך של לפחות 12 מיליון דולר עד ליום 30 בספטמבר 2014.

האופציות הנוספות יהיו ניתנות למימוש בכל עת לתקופה של שנתיים ממועד הקצאתן. אינטק פארמה מתחייבת לרשום את המניות ואת המניות שינבעו ממימושן של האופציות והאופציות הנוספות למסחר בארה''ב במסגרת הנפקת ניירות הערך של החברה לציבור בארה''ב, אם וככל שתתבצע.

צבי יוסף, יו"ר אינטק פארמה, אמר היום כי "הסכם ההשקעה עם הקרנות גבריאל ניהול וגבריאל קפיטל ומשקיעים נוספים תחזק את חוסנה הפיננסי של אינטק פארמה בבואה לקדם את תוכניתה העסקית למסחור אפשרי של מוצריה או להמשך קידומן של התרופות המובילות לשלב המכריע של ניסוי קליני שלב 3 בארה"ב. ההצלחות הקליניות של החברה ואיכות התוצאות שהתקבלו מעוררות עניין רב בקרב חברות פארמה בעולם והן שעשויות להוביל את אינטק פארמה לבחון אפשרות להנפקת החברה בנאסד"ק בטווח של שנה מהיום ולמצות בכך את הפוטנציאל העסקי הרב הטמון בטכנולוגיה ובמוצרי החברה".

גארי ליבלר , מנהל שותף בקרן גבריאל קפיטל, ציין כי "אינטק פארמה הינה בעלת טכנולוגיה ייחודית להשבחת תרופות. החברה מתאימה למדיניות ההשקעה שלנו בחברות עם מוצר ייחודי בשלב מתקדם הפונה לשוק הגלובלי ואנו רואים פוטנציאל רב בחברה שהגיעה לשלב 2 של ה-FDA עם שתי תרופות שכל אחת מהן פונה לשוק של מיליארדי דולרים. אנו מאמינים שהחברה, בהובלת הצוות הניהולי החזק שלה, ממוצבת היטב להתקדם עם המוצרים שלה ולהפוך לחברה המובילה בתחומה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה