עוזי סופר: "מספר ההתקנות הפתיע אותנו, יש ביקושים מרחבי העולם"

כך אמר מנכ"ל בריינסוויי בכנס הביומד של גלברט כהנא שנערך היום בבורסה בת"א. "יש לנו יתרון רגולטורי ענק בשוק אינסופי"
 |  (7)
עוזי סופר
"50 התקנות של מכשירי DeepTMS מחודש מאי הפתיע גם אותנו. מובילי הדעה בארה"ב רואים בנו גיים ציינג'ר לטווח ארוך", כך אמר עוזי סופר, מנכ"ל חברת הביומד בריינסוויי +9.1% בריינסוויי 1,870 +9.1% בריינסוויי בסיס:1,714 פתיחה:1,735 גבוה:1,870 נמוך:1,725 תמורה:3,723,043 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: בכנס הביומד שערך היום (ד') משרד קשרי המשקיעים ויחסי הציבור גלברט כהנא בבורסה לני"ע בת"א.

לדברי סופר, "אנחנו הולכים עקב בצד אגודל, ונגדיל את כושר הייצור שלנו רק כשנוכל לספק את כל הביקושים ללקוחות שלנו. יש ביקוש ענק מהשוק האמריקני ומהעולם כולו למוצרים שלנו. אנחנו עובדים על הרבה מאוד פרוייקטים, ממוקדים מאוד בשיווק, ומבקשים להתפתח גם במדינות חדשות. מכל מדינה על הגלובוס אנחנו מקבלים הזמנות. בריינסוויי עדיין חברה קטנה שפועלת לטווח ארוך. אין לנו כל רצון להוציא דיווח לבורסה על כל מכשיר שמכרנו. המוצר עובד, יש לו קודים ביטוחיים. מדובר בשוק ענק ואינסופי, שיש לנו בו יתרון רגולטורי ענק".

עוד הוסיף סופר כי "יש פירסומים מדעיים רבים בשוק בו אנו פועלים. יש לנו הכרה בינ"ל ממדרגה ראשונה. אין כנס שאליו אנחנו לא מוזמנים, אנחנו מרצים בהם ובריינסוויי הלכה למעשה נמצאת בקדמת הטכנולוגיה. אנחנו מצפים להרבה מאוד שינויים בקודים הביטוחיים באירופה. עובדים מאוד חזק על קודים ביטחיים במדינות אחרות כמו ביפן. בברזיל, שמהווה שוק חשוב מבחינתנו, קיבלנו את האישור שהביקורת השוטפת עברה אך עדיין אין אישוור. מדובר בשוק בשל לגמרי ויש לנו שותף מעולה בדמותה של מייזלר. השוק מחכה שם למוצר אך אנחנו תקועים שם בביורוקטיה".

סופר נשאל מדוע בריינסוויי בחרה שלא להתקשר עם מפיץ מהשורה הראשונה להפצת מכשירי ה-DEEP-TMS. לדבריו, "לא בטוח שזה הכי טוב לבריינסוויי. בשלב החדירה לשוק עדיף להיות הכי קרוב אליו. צריך לזכור שב-30 לאפריל גמרנו סדרת ייצור ראשונה. במונחים של מכשור זה ברמה של נס. להקים קו ייצור שעומד בכל הסטנדרטים מהווה מן חיובי מאוד. אנחנו מאוד מרוצים מקצב ייצור שלנו".

סופר התייחס בפרוטרוט לשוק האמריקני. לדבריו, השוק בארה"ב מקבל אותנו בזרועות פתוחות ואנחנו מרוצים מההתקדמות שלנו שם. החברה גדלה בשיווק, בלוגיסטיקה, ברגולציה ובכל מחלקות החברה יש לנו צוות מנוסה שיכול לעמוד אל מול האתגרים".

סופר ציין כי לבריינסווי קופת מזומנים של כ-25 מיליון שקל. לדבריו, "אני לא צופה בעייה של לבריינסוויי". באשר להנפקה עתידית בארה"ב ציין סופר כי " בשוק האמריקני תמיד עומדת על הפרק. אנחנו לא מכוונים להנפקת ADR שם. בשלב שה אני יכול לומר שאנחנו בוחנים את כל האופציות הרלוונטיות".

סופר: "אין לנו כל אפשרות לחזות את העתיד. התחזית למכירת 100 מערכות עד סוף השנה היא פורמאלית"

סופר התייחס לתחזית לפיה בריינסויי מתכוונת להתקין כ-100 מערכות Deep-TMS עד סוף השנה הנוכחית. לדבריו, "האומדנים שלנו נכונים לחודשים מרץ-אפריל. אין לנו כל אפשרות לחזות את העתיד היות ואין לנו ניסיון עבר כלשהו. אין בכוונתנו לשנות את התחזית שהינה פורמאלית בעיקרה, ומקווה שנוכל לעמוד בה. אנחנו בתחילת הדרך, יכול שיווצרו בעיות במכשירים שהתקנו כבר או במכישירם שיותקנו בעתיד".

נוירונטיקס, המתחרה של בריינסוויי שהינה , מכרה כ-500 מערכות ב-3.5 שנים. סופר ציין בהקשר לה כי "אין ספק שהיא עשתה עבודה מדהימה. בריינסוויי עשתה הרבה מאוד קיצורי דרך בזכות חינוך של השוק לפסיכיאטרים, ואת מרבית הקודים הביטוחיים קיבלנו בזכותם. הם לא עושים לנו חיים קלים בשוק האמריקני, היות וענקית התרופות פייזר שותפה שם. משכך, עלינו להישאר זהירים וצנועים".

עוד הוסיף סופר כי "קשה להשוות בין קצב מכירת המערכות של נוירונטיקס לקצב של בריינסוויי. היעדים שלנו הרבה יותר גבוהים על פני הזמן אך יש לזכור כי אין מדובר במוצר של שגר ושכח. מהרגע שפסיכיאטר מזמין אנחנו שולחים את זה לארה"ב. לאחר ההתקנה ע"י טכנאי בריינסוויי, אנחנו מדריכים כיצד לעשות שימוש בו ועל כן מדובר בתהליך ארוך יחסית. אנחנו נותנים כל שדרוג למוצר וכל שירות בבית הלקוח. זה לא מוצר פשוט".
תגובות לכתבה(7):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  בריינסטורם!!!
  אנונימי 26/07/2013 12:48
  הגב לתגובה זו
  0 0
  זה הדבר הבא - תאי גזע
  סגור
 • 4.
  אם כן למה הוא הודיע על מכירת 50 ערכות
  אור חדש 24/07/2013 13:31
  הגב לתגובה זו
  2 0
  בדיוק לפני שמכר את האופציות???
  סגור
 • הודעתי על ההפתעה המיסחרית כדי לשפר את שער המכירה
  עוזי סופר 08/08/2013 12:10
  הגב לתגובה זו
  0 0
  של האופציות שממשתי ומכרתי באותו יום.... עובדה שמאז המניה יורדת למרות שמועות חיוביות שאני מפיץ.
  סגור
 • זו הפתעה לטובה או לרעה? (ל"ת)
  דודי 08/08/2013 12:58
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 3.
  גם היצעים יש ועוד של בעלי עניין (ל"ת)
  איתן 24/07/2013 13:13
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  אפשר לקנות לעמי כזה?
  ברוקר 24/07/2013 12:56
  הגב לתגובה זו
  0 0
  המסחר שיגע אותי
  סגור
 • 1.
  ### בריינסאווי ###
  גידי 24/07/2013 12:54
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מאמין במוצר ובניהול . התקדמו ל א ט ל א ט אך ב ט ו ח !! צופה שער 10,000 ב- 31.12.2013 ! בהצלחה !
  סגור