אקסלנז קיבלה אישור פטנט בארה"ב למערכת ה-BreathID שפיתחה

חברת הביומד הודיעה כי אישור הפטנט יאפשר לאסוף בדיקות נשימה בעזרת מכשיר נישא. תוקף הפטנט בארה"ב הוארך ב-922 ימים נוספים
 | 
מחקר
חברת אקסלנז 0% אקסלנז 606.7 0% אקסלנז בסיס:606.7 פתיחה:606.7 גבוה:606.7 נמוך:606.7 תמורה:79 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מדווחת היום (ד') כי קיבלה אישור פטנט ממשרד הפטנטים וסימני המסחר האמריקני למערכת ה-- BreathID המגן על הטכנולוגיח של אקסלנז לאיסוף נשימה אוטומטית בעזרת קפנוגראף לניתוח במעבדה. האנליזה של הבדיקות תיעשה בנפרד, בדומה לשיטה בבדיקת Hotter הידועה מבדיקות לב.

אישור הפטנט יאפשר לאקסלנז לבצע איסוף של בדיקות נשימה בעזרת מכשיר נישא בו משולב גלאי שמזהה את הנשימה ואת פרופיל דו תחמוצת הפחמן בזמן אמת. הדבר מאפשר לאסוף בצורה קלה ואמינה מספר רב של דוגמאות נשימה לצורך ביצוע אנליזה המעבדה של ריכוזי פחמן C13, מימן/מתאן ומולקולות אורגניות. בכך ניתן פתרון, בעלות נמוכה, אשר צפוי לאפשר שימוש רחב לכל בדיקת נשימה למגוון שימושים.

תוקף הפטנט הוארך ע"י משרד הפטנטים האמריקאי ב-922 ימים (מעבר לתאריך התפוגה המקורי שהיה אמור להיות ב 3 במרץ 2022).

מנכ"ל אקסלנז, לורנס (לארי) כהן, אמר היום כי "פטנט זה מאפשר לחברה להרחיב את השימוש בטכנולוגיה להתוויות רבות נוספות ומהווה בסיס לשיתופי פעולה עם חברות בתחום".

אקסלנז עוסקת בפיתוח מכשור רפואי לביצוע בדיקות נשימה לצורך אבחון וניהול מחלות בדרכי העיכול והכבד. מנייתה זינקה ב-195% מתחילת השנה ונסחרת לפי של 158 מיליון שקל.

אקסלנז נערכת לגיוס הון בדרך של הנפקת מניות

נציין כי אקסלנז דיווחה בתחילת השבוע כי בכוונתה להגביר נוכחות בארה"ב על ידי מעבר למכירות ישירות, במקביל לציון יעדי מכירות אגרסיביים לשנים הבאות. החברה פירסמה זה מכבר מדף, ובכוונתה לגייס הון בדרך של הנפקת מניות ו/או כתבי אופציות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה