מניית היום: אקסלנז זינקה ב-14% לאחר שמאיצה המכירות בארה"ב

חברת אקסלנז עוברת למכירות ראשוניות של מכשיר ה BreathID Hp לטיפול במחלות כבד. לארי כהן: "נגדיל המכירות בעתיד הקרוב"
 |  (2)
מחקר
חברת אקסלנז +0.04% אקסלנז 533 +0.04% אקסלנז בסיס:532.8 פתיחה:532.8 גבוה:540.1 נמוך:518.6 תמורה:5,063 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מרחיבה את נוכחותה בשוק האמריקני, זאת על ידי מעבר למכירות ישירות בארה"ב של מערכת ה-BreathID Hp לאבחון וניהול מחלות בדרכי העיכול והכבד. השקת המערכת ושכלול מודל המכירה צפוי להאיץ את ההכנסות ולשפר משמעותית את הרווחיות הגולמית של חברת הביומד.

אקסלנז עוסקת בפיתוח מכשור רפואי לביצוע בדיקות נשימה לצורך אבחון וניהול מחלות בדרכי העיכול והכבד. מנייתה זינקה ב-165% ב-12 החודשים האחרונים ונסחרת לפי של 140 מיליון שקל.

מערכת ה-BreathID Hp שמפתחת אקסלנז היא בעלת יכולות פונקציונאליות משופרות, ובעלת תהליך האבחון פשוט מאוד ואורך כ-10-15 דקות, דבר המאפשר לרופא להציע טיפול מיידי במידת הצורך. נציין כי מרבית הבדיקות להימצאות חיידק ה-H. pylori בארה"ב נעשות בדרך של בדיקת דם או דגימת צאה, ואינן מספקות תוצאות מיידות והן פחות מדוייקות בהשוואה לבדיקת הנשימה שאקסלנז משווקת.

אקסלנז הרחיבה את מודל המכירה בארה"ב, כך שתעבור למכירות ישירות ללקוחותיה. להערכת אקסלנז, הערך המוסף שמספקת המערכת לרופאים ולמרכזים הרפואיים צפוי לסייע בהמשך שיפור יכולות המכירה של החברה, בהאצת מכירות בשוק האמריקני ולשיפור משמעותי ברווח הגולמי. נציין כי אקסלנז נוקבת ביעדי מכירות שאפתניים במסגרת המדף שפירסמה בשבוע שעבר, 42.5 מיליון שקל ב-2014 ו-84 מיליון שקל ב-2015.

לארי כהן: "אנו מקדמים הפעילות העסקית של אקסלנז, צפי להגדלה של מכירות החברה בעתיד הקרוב"

לורנס (לארי) כהן, מנכ"ל אקסלנז : "אני נרגש מהמוצר החדש שלנו והארגון המחודש של מערך השיווק והמכירות של החברה. הצטרפותו, לפני מספר שבועות, של מר טד פולטין, לשעבר מבכירי חברת Johnson & Johnson, בתפקיד סמנכ"ל עולמי לשיווק ופיתוח עסקי, לצד הפעולות שאנו מבצעים בשוק האמריקאי ובשווקים נוספים צפויים לקדם את החברה ואת פעילותה העסקית באופן משמעותי ואנו מקווים כי יאפשרו הגדלה במכירות החברה בעתיד הקרוב".

טד פולטין, סמנכ"ל עולמי לשיווק ופיתוח עסקי באקסלנז : "האסטרטגיה החדשה שלנו מעניקה לרופאים שילוב של שירות וטכנולוגיה הטובים ביותר, המאפשרים לסייע באבחון וניהול המחלה באופן הרווחי והיעיל ביותר. צוותי המכירות והתמיכה הרפואית החדשים ערוכים לעבודה ישירה מול הרופאים בהיבטים של חינוך שוק, הכשרה, תפעול והטמעה נכונה".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  מן הראוי שהכתב יידע את המשקיעים
  דורי 15/07/2013 10:50
  הגב לתגובה זו
  3 0
  כי החברה פרסמה תשקיף מדף.
  סגור
 • 1.
  גיוס הון בקרוב .חייבים לתת הודעה שתעלה את הנייר. ואחר
  מני 15/07/2013 10:46
  הגב לתגובה זו
  3 0
  כך תבוא הקריסה.
  סגור