אליום מדיקל עולה 3%: חתמה על הסכמי הפצה בהיקף של 6 מיליון ש'

ההסכמים הינם לתקופות של עד 5 שנים בספרד, טורקיה ודרום אפריקה. המכירות צפיות להתחיל ברבעון הראשון והשני של 2013
 | 
ביומד
חברת אליום מדיקל +2.89% אליום מדיקל 67.6 +2.89% אליום מדיקל בסיס:65.7 פתיחה:67 גבוה:68.6 נמוך:65.6 תמורה:150,575 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ממשיכה להתקדם בקצב מואץ. חברת הביומד דיווחה כי חתמה על הסכמי הפצה בשווקים חדשים לקו המוצרים לתיקון ליקויים ברצפת האגן, כאשר שני הסכמים נחתמו עם מפיצים בספרד ובטורקיה והסכם עקרונות מחייב נחתם עם מפיץ בדרום אפריקה.

אליום מדיקל הינה חברת מכשור רפואי העוסקת בטכנולוגיות זעיר פולשניות ופועלת באמצעות החברות הבנות גרדיה ו-IBI. החברה פועלת כיום התחום האורולוגיה, הגניקולוגיה והצינתורים. אליום מדיקל נסחרת בשווי שוק של 76 מיליון שקל, זאת לאחר שהשילה 23.5% ב-12 החודשים האחרונים.

ההסכמים הינם לתקופות של עד חמש שנים, כאשר כל הסכם כולל להארכה במידה והמפיץ עמד ביעדים שהוצבו לו. נציין כי בהסכמים נקבעו יעדי מכירות מינמליים שנתיים לפיהם מפיצים מתחייבים לרכוש מהחברה מוצרים על פני תקופות ההסכמים בתמורה כוללת של כ-6 מיליון שקלים לפחות.

להערכת החברה, המכירות הראשוניות תחת הסכמי ההפצה בספרד ובטורקיה החלו ברבעון הראשון של שנת 2013 והמכירות לדרום אפריקה צפויות להתחיל ברבעון השני של השנה.

אסף אלפרוביץ, מנכ"ל קבוצת אליום הגיב להסכמי ההפצה: "אנו בחברה מאמינים כי ההסכמים שנחתמו מוכיחים פעם נוספת כי ישנה התעניינות גוברת והולכת בקרב רופאים ומפיצים בקווי המוצרים שלנו, והכרה ביתרונות ובחדשנות המערכת שלנו לתיקון ליקויים ברצפת האגן. רק לאחרונה החברה התקשרה בהסכם הפצה אסטרטגי בהיקף של כ-44 מיליון שקלים בברזיל עבור קו מוצרי הסטנטים האורולוגים של אליום, ואנו מאמינים כי כל הסכם הפצה משמעותי נוסף שנחתום בטריטוריה חדשה תורם לפעילות החברה ולהרחבת עסקיה ומגדיל את פוטנציאל ההכנסות שלה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה