חברה ישראלית נבחרה לפתח תוכנית להקמת מאיץ טכנולוגי חדיש

ממשלת קנדה ומרכז החדשנות של אונ' קיימבריג' הקימו מאיץ טכנולוגי חדש. בין שמונת הפרוייקטים הראשונים נמצא גם זה של חברת ארזי גרופ המאפשרת לחברות מכשור רפואי להגיש אישור לשיווק מוצרים בעשרות מדינות ברחבי העולם
 | 
ביומד
ממשלת קנדה ומרכז החדשנות של אונ' קיימבריג' הקימו מאיץ טכנולוגי חדש. בין שמונת הפרוייקטים הראשונים שיפתחו את התוכנית נמצאת גם חברה ישראלית - ארזי גרופ. הפלטפורמה שפיתחה החברה מאפשרת לחברות מכשור רפואי להגיש ולקבל אישורי שיווק למוצרים בעשרות מדינות ברחבי העולם.

ממשלת קנדה הודיעה לאחרונה על חניכת מאיץ טכנולוגי חדש בבוסטון, בשיתוף עם מרכז החדשנות של אונ' קיימבריג. שמונה חברות נבחרו להוביל את המיזם וביניהם גם נמצאת קבוצת ארזי העוסקת ביעוץ לרגולציה בתחום הציוד הרפואי ויושבת כיום בקנדה.

המערכת שפיתחה ארזי היא מערכת מידע וניהול רגולטורי המבוססת ענן. המערכת מאפשרות לחברות מכשור רפואי נגישות לכל המידע והשירותים הנדרשים בכדי להגיש בקשות ולקבל אישורי שיווק במגוון מדינות, מעבר לאישורים המקובלים באירופה ובארצות הברית, ובכך מגדילה משמעותית את פוטנציאל המכירות שלהן, בצורה פשוטה, מהירה וזולה.

עד כה, נאלצו חברות מכשור רפואי להסתפק באישורים במדינות מעטות בלבד, או הגישו בקשות לשיווק באמצעות מפיצים מקומיים במדינות שבהן רצו למכור. הפלטפורמה הייחודית, שכיום משרתת מאות לקוחות מישראל ומהעולם, הופכת את החברות לבעלים של אישורי השיווק (ולא את המפיצים) וחוסכת לחברות את תהליכי האישור המסורבלים מול מומחי רגולציה מקומיים בכל מדינה ומדינה.

בני ארזי מנכ"ל ויו"ר ארזי גרופ, אמר היום כי "הבחירה ב- LICENSALE.COM להשתתף בתכנית המאיץ של ממשלת קנדה ואונ' קיימבריג' היא ציון דרך משמעותי. חלק מהחברות הגדולות בעולם כבר משתמשות בפלטפורמה אבל אנחנו מכוונים בעיקר לחברות קטנות ובינוניות, המהוות למעלה מ 80% משוק הציוד הרפואי".

"דווקא עבורן השימוש במערכת הוא קריטי הן בשל המשאבים המוגבלים והן בשל החשיבות בזמן היציאה לשוק עם המוצרים. המערכת מנגישה ליזמים בצורה פשוטה את כל מדינות העולם, גם כאלה שהיזמים נרתעים מהן בשל קושי רגולטורי, תקשורתי ועוד".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה