אינסוליין מזנקת 7.5%: חתמה על מזכר מחייב לייצור רכיבים מתכלים

חברת הביומד נערכת לייצור מסחרי של מכשיר האינסופד ורכיביו המתכלים וחתמה על מזכר הבנות מחייב עם חברה אירופאית והסכם לייצור מכשיר האינסופד עם חברה ישראלית
 |  (2)
ביומד
חברת ערך פיננסים -2.57% ערך פיננסים 3,266 -2.57% ערך פיננסים בסיס:3,352 פתיחה:3,352 גבוה:3,400 נמוך:3,166 תמורה:783,450 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: נערכת בקצב מואץ לקראת ייצור מסחרי של מכשיר האינסופד ורכיביו המתכלים. היום (א') הודיעה חברת הביומד כי חתמה ביום חמישי האחרון על מזכר הבנות מחייב עם חברה אירופאית גדולה, בעלת מפעלי ייצור למוצרים רפואיים ומתגלים בעולם, לייצור ואספקת מוצרים מתכלים מסויימים לתחום הטיפול בסוכרת, וכן על הסכם עם חברה ישראלית לייצור מכשיר האינסופד ורכיביו הקבועים.

נזכיר כי האינסופד הוא מכשיר הדגל של אינסוליין המיועד לזירוז ספיגת האינסולין שמוזרק לשכבה התת-עורית באמצעות הגברת זרימת הדם המקומית באזור ההזרקה והגדלה מקומית של קצב העברת החומרים דרך נימי הדם. נציין כי מכשיר האינסופד מורכב מרכיבים קבועים ומתכלים, כאשר מנוע הצמיחה העיקרי של אינסוליין הוא דווקא הרכיבים המתכלים שחולי הסוכרת נדרשים להחליפם מדי יום ביומו. נציין כי קבלת השיפוי הביטוחי מקופת החולים הגרמנית Barmer בסוף הרבעון השני של 2013 צפוי להביא לביקושים ערים למכשירי האינסופד ולרכיביו המתכלים, ומשכך אינסוליין נדרשת להיערך לביקושים אלה ביתר שאת באמצעות חתימה על הסכמים לייצורם.

במסגרת מזכר ההבנות, החברה האירופאית, שהינה ספק OEM השולט בייצור עולמי של מוצרים מתכלים מסויימים לתחום הטיפול בסוכרת, ואינסוליין הסכימו על תנאים עיקריים להסכם ייצור בלעדי לתקופה של 4 שנים שצפוי להיחתם תוך פרק זמן קצר מחתימת מזכר ההבנות.

חברת הביומד מסרה כי התנאים המוסכמים כוללים השקעות כספיות של החברה לצורך הקמת קו ייצור, התחייבויות אינסוליין להזמנות מינימליות והתחייבות החברה האירופאית על לוחות זמנים התואמים את דרישות אינסוליין, מחירים, כמויות ואספקת המוצר ישירות ממחסני החברה האירופאית למפיץ המוצר.

נציין כי הצדדים הסכימו על עקרונות לביטול הבלעדיות, כאשר אינסוליין תשלם במועד חתימת מזכר ההבנות לחברה האירופאית 200 אלף אירו לצורך היערכות מיידית של החברה האירופאית לייצור ולאחר מכן תישא אינסוליין בהתחייבויות נוספות בהתאם לאבני הדרך המפורטות במזכר ההבנות. אינסוליין מדגישה כי אין כל וודאות שייחתם הסכם הייצור עם החברה האירופאית.

בד בבד, אינסוליין חתמה ביום חמישי על הסכם לייצור האינסופד עם חברה ישראלית בעלת מפעלי ייצור בארץ ובעולם, המספקת תת מערכות אלקטרוניות לחברות מובילות בתחום האלקטורניקה הצרכנית, ומייצרת מוצרים לתחום הרפואי.

במסגרת ההסכם, שהינו לתקופה בת שנה, החברה הישראלית תייצר את ערכת מוצר האינסופד, הכוללת את כל המרכיבים הקבועים במוצר, ואשר יסופק ישירות ממחסניו ליעדים שתקבע אינסוליין ובכלל זה למפיץ המוצר. הסכם הייצור האמור יחודש מדי שנה לשנה נוספת, אלא אם כן ניתנה הודעה אחרת על ידי מי מהצדדים.

נזכיר כי מנכ"ל אינסוליין ציין במסגרת שיחה עם Bizportal כי חברת הביומד פועלת כדי לעבוד עם חברות גדולות שיכולות לייצר את המכשיר בכמויות גדולות ובאיכות טובה. לידיעה המלאה

מנכ"ל אינסוליין, רון נגר, הגיב לחתימה על הסכם הייצור : "עם חתימת ההסכם לייצור ערכת האינסופד הכוללת את כל המרכיבים הקבועים במוצר, והחתימה הצפויה על הסכם לייצור החלק המיתכלה נוכל להבטיח את ייצור המוצר באיכות הנידרשת במחיר ובכמויות אשר יאפשרו לנו להגיע עם המוצר במהירות לצרכנים בגרמניה, ובהמשך לשאר העולם. העובדה שיצרן עולמי ומוביל נרתם לייצור המוצר, מהווה עדות נוספת לתהודה ההולכת ונוצרת סביב המוצר והפוטנציאל המיסחרי הגלום בו. צעד זה מהווה המשך מימוש האסטרטגיה והתכנית העיסקית שלנו".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  אינסוליין
  בועז 10/02/2013 11:03
  הגב לתגובה זו
  8 0
  לא רואה אף אחד ממטר
  סגור
 • 1.
  קוו היצור יוקם על חשבון המפעל המייצר!!!!!
  עמי 10/02/2013 10:19
  הגב לתגובה זו
  8 0
  רבותיי תחזיקו חזק המניה הזו הולכת לטוס
  סגור