מדיגוס מתרחבת: מאריכה את הסכם ההפצה בטורקיה לתקופה של 3 שנים

יצרנית הציוד הרפואי מאריכה את הסכם ההפצה בטורקיה למערכת ה-SRS. המפיצה הטורקית התחייבה להזמין כמות מינימלית של מערכות בהיקף של 705 אלפי אירו
 | 
ביומד
חברת מדיגוס +1.66% מדיגוס 42.9 +1.66% מדיגוס בסיס:42.2 פתיחה:42.9 גבוה:42.9 נמוך:42.9 תמורה:13 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מאריכה את הסכם שלה עם המפיצה הטורקית לתקופה של שלוש שנים. מדיגוס שפיתחה אנדוסקופ לטיפול במחלת ה-GERD הודיעה היום כי המפיצה הטורקית התחייבה להזמנים כמות מינימלית של מערכות ה-SRS של מדיגוס בהיקף של 705 אלפי אירו.

במדיגוס מציינים כי התקופה של השלוש שנים תחל לאחר קבלת אישור ייבוא ושיווק למערכת בטורקיה. לאחר מכן, הסכם ההפצה יוארך לתקופות נוספות של שנה אחת בכל פעם, אלא אם אחד הצדדים יודיע על רצונו לסיים את ההסכם.

ההסכם הנוכחי דומה במאפייניו להסכם שנחתם עם המפיצה לפני שנה וחצי. אז התחייבה המפיצה לרכוש כמויות מינימליות של מערכת ה-SRS בהיקף של 400 אלף דולר. מספר חודשים מאוחר יותר דיווחה מדיגוס כי בטורקיה בוצעו שלוש פרוצדורות באמצעות המערכת - אך מאז לא עדכנה מדיגוס לגבי התקדמות הסכם ההפצה.

מאז ועד היום הספיקה המערכת של מדיגוס לקבל אישור סופי מצד מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA). כחלק מן ההסכם התחייבה המפיצה לפעול לקבלת אישורים רגולטוריים לשיווק המוצר בטורקיה ולקיים סדנאות הכשרה עבור הרופאים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה