רעיון השקעה: אחרי העלאת התחזיות, איזו מנייה מקבלת 85% אפסייד?

אנליסט ב-BWS: "אנו מאמינים כי מניית פוטומדקס עשויה לקבל דחיפה נוספת - אם החברה תראה גידול מהיר יותר בתזרים המזומנים מאשר ברווחים"
 | 
עליות, צילום: Getty images Israel
מניית אפ.סי ריאלטי 0% אפ.סי ריאלטי 70.6 0% אפ.סי ריאלטי בסיס:70.6 פתיחה:70.6 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הדואלית זוכה להמלצות "קנייה" משני בתי השקעות, קנקורד ו-BWS, שנתנו לה מחירי יעד של 18.5 דולר ו-27 דולר למניה בהתאמה, לעומת מחיר של 14.52 דולר בו סגרה המניה ביום ו' בוול סטריט - כלומר מחיר היעד הגבוה מבין השניים משקף לפוטומדקס פרמייה של עד 85%. המניה רושמת כעת בבורסה עלייה של כ-2%.

ההמלצות החמות ניתנו לחברה על רקע העלאת תחזית הצמיחה בהכנסות שפירסמה חברת המיכשור הקוסמטי המתבססת בעישר על מכשיר הסרת השיער הפופולרי, no!no! ביום חמישי האחרון. לפי עדכון תחזיות החברה היא צופה לצמיחה של 80% בהכנסותיה ברבעון הרביעי של 2012. ההכנסות צפויות להערכת החברה לנוע בטווח שבין 52-54 מיליון דולר, עלייה של 6 מיליון דולר ביחס לתחזיות הקודמות. בפוטומדקס הסבירו כי עדכון התחזיות נובע מהגברת יעילות הפירסום במגזר העסקי וכן לתוצאות טובות מהצפוי ולשיפור ניכר במגזרים הרפואיים והעסקיים של החברה.

האנליסט אחמד חורסנד מבית ההשקעות BWS פייננשל מגדיל לעשות ומקפיץ את מחיר היעד שלו לפוטומדקס ל-27 דולר ב-12 החודשים הבאים. לדבריו" לעליה של כ-6 מיליון דולר בהכנסות תהיה השפעה מיידית על שורת הרווח הנקי של החברה. אנו מאמינים כי מניית פוטומדקס עשויה לקבל דחיפה נוספת - אם החברה תראה גידול מהיר יותר בתזרים המזומנים מאשר ברווחים".

האנליסט התייחס גם ליתרות השורט הגדולות שנפתחו על המניה על רקע החששות מהאטה בצמיחה של החברה שמתבססת בעיקר על הצלחה של מוצר אחד ואמר " מניית החברה סובלת מיתרת שורט כבדה על רקע חשש מירידה בקצב הצמיחה. אולם עד עתה קצבי הצמיחה ממשיכים והחברה מציגה מוצרים חדשים בשווקים בארה"ב ויפן. אנו מאמינים כי החדשות האחרונות מאשררות את הגישה החיובית שלנו ביחס למניה ומאמינים שמחיר המניה מדוכא מידי".

האנליסט ויליאם פלובניץ' מקונקורד שחזר על המלצת הקנייה ועל של 18.5 דולר ציין פרט להעלאת תחזית הצמיחה בהכנסות שפירסמה החברה, גם את הביקוש המתמשך למוצרי no!no!, תוך רווחיות גבוהה ויצירת בחברה.

"אנו מצפים שהמשקיעים יראו את הדיווח של החברה באור חיובי, מאחר והחברה מצליחה להראות ביקוש מתמשך למוצריה מכיוון הצרכנים בעבור המוצר להסרת שיער no!no! וממשיכה להציג רווחיות גבוהה ותזרים מזומנים חזק".

מחיר יעד של 18.5 דולר למניה מבוסס על ממוצע בין מכפיל (P/E) ו-EV/EBITDA: מכפיל של 9.6 ל-EBITDA חזוי ל -2013 של כ-44.1 מיליון דולר ומכפיל 14 לרווח למניה חזוי (EPS) של כ-1.08 דולר למניה.

מבדיקת Bizportal עולה כי נכון לסוף נובמבר, כמות השורטים על הנייר מסתכמים ב-3.73 מיליון מניות אשר מהווים 17% ממניות החברה. מדובר בשיא של קרוב לחצי שנה בכמות המניות. בהתחשב במחזור היומי הממוצע בנייר בחודשים האחרונים, אם השורטיסים ירצו להתכסות, דהיינו לסגור את פוזיציית השורט, יידרשו 17.5 ימים על מנת לעשות זאת. אם אכן כך יקרה, ייתכן והנייר עשוי לחוות זינוק חד , כלומר שורט סקוויז.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה