גיוס של מעל 10 מ' ש' ב-3 חודשים: מימוש מלא לאופציות 1 של בונוס

הסכום שגייסה החברה, מיועד, בין השאר, למימון הניסויים הקליניים אותם מתכננת בונוס ביוגרופ להתחיל בחודשים הקרובים. המנכ"ל ד"ר שי מרצקי: "בימים אלו, אנו משלימים את ההכנות להגשת בקשות לעריכת ניסויים קליניים בבני אדם"
 |  (2)
ד"ר שי מרצקי, צילום: יח"צ
בונוס ביוגרופ מודיעה היום על מימוש מלא של כתבי האופציה מסדרה 1 למניות בחברה. ביום 13 באוגוסט השנה, הנפיקה החברה, במסגרת של לציבור, על פי , שתי סדרות של כתבי למניותיה, בתמורה לתשלום של 13.5 אגורות לכל צמד של כתבי אופציה מסדרה 1 ומסדרה 2.

עד למועד האחרון למימוש כתבי האופציה מסדרה 1, אשר חל אתמול, הומרו למניות בחברה למעלה מ-99.95% מכמות כתבי האופציה מסדרה 1. בעקבות זאת, גייסה בונוס ביוגרופ, בשלושת החודשים האחרונים, מהנפקת כתבי האופציה לציבור ומקבלת תוספת המימוש של כתבי האופציה למניות בחברה, סכום מצטבר המסתכם לסך של 10.36 מיליון שקל. כתבי האופציה מסדרה 2, אשר טרם מומשו למניות בחברה, ניתנים למימוש למניות בונוס ביוגרופ, עד ליום 12 בפברואר 2014.

הסכום שגייסה החברה, מיועד, בין השאר, למימון הניסויים הקליניים אותם מתכננת בונוס ביוגרופ להתחיל בחודשים הקרובים, להיערכות לעמידה בהליכי רגולציה בפניהם תעמוד החברה, להמשך מחקר ופיתוח של מוצרי החברה ולהעמקת ולהרחבת הטכנולוגיה של החברה.

עם השלמת גיוס ההון הנוכחי של בונוס ביוגרופ, ציין ד"ר שי מרצקי, מנכ"ל החברה: "אנו מודים לציבור המשקיעים במניות ובכתבי האופציה של החברה על האמון המתמשך שהם מביעים בחברה. בימים אלו, אנו משלימים את ההכנות להגשת בקשות לעריכת ניסויים קליניים בבני אדם. במסגרת זו, אנו עוסקים בבחירת המרכזים הרפואיים והמומחים הקליניים שיובילו את הניסויים הקליניים בבני אדם ובגיבוש האינדיקציות הקליניות שתבחנה בניסויים הקליניים".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  עלו והצליחו
  ניר 13/11/2012 16:45
  הגב לתגובה זו
  1 0
  הגיוס הצליח מעל למשוער והמניה יורדת לך תבין בגיוס תוכנן למכור 20 מיליון אוציות בפועל נמכרו עוד 9 מיליון אופציות ליזם שהפך את בונוס תראפיוטיקה לחברה ציבורית וזאת מעבר להקצאה המקורית וזו הבעת האמון עכשיו קברניטי בונוס הכסף והכדור בידיים שלכם אז בהצלחה
  סגור
 • 1.
  בקרוב הודעה מפתיעה במית ביו !!!
  עדי 13/11/2012 15:25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כלפי החברה רק למעלה .
  סגור