מנכ"ל אינסוליין גרמניה הוביל השקעה בהיקף של 1.7 מיליון שקל בחברה

ההשקעה הינה במניות בלבד, במחיר ממוצע של המניה בחודש האחרון, וכוללת תקופת חסימה של עד שנתיים. ההנפקה הפרטית כללה קרוהי משפחה ומקורבים. אלמר שפר: "אני מאמין כי אנו נמצאים על סף הכניסה לשוק וביכולת החברה לממש את הפוטנציאל"
 | 
ביומד, צילום: Getty images Israel
חברת אינסוליין -3.34% אינסוליין 2,141 -3.34% אינסוליין בסיס:2,215 פתיחה:2,257 גבוה:2,257 נמוך:2,120 תמורה:39,862 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מדיקל העוסקת במחקר, פיתוח, ייצור ושיווק טכנולוגיה ומוצרים לשיפור האפקטיביות של אינסולין קצר טווח, מודיעה על הבעת אמון בחברה מצד אחד המנהלים הבכירים בחברה.

אלמר שפר, מנהל הפעילות של אינסוליין בגרמניה ומנכ"ל חברת הבת של החברה, אשר הינו בעל ניסיון עשיר בהחדרת מוצרים לשווקים באירופה ובעולם, מייצג קבוצת משקיעים, הכוללת בני משפחה ומקורבים ומוביל השקעה באינסוליין בהיקף של כ-1.7 מיליון שקלים. ההשקעה הינה במניות בלבד וכוללת תקופת חסימה המגיעה עד לשנתיים.

לאחרונה פורסמו נתונים נוספים המאששים שוב את טענות החברה בדבר יעילות ובטיחות מוצרי ה- InsuPad וה-InsuPatch ופנל מומחים בינלאומי הצהיר כי מוצרי החברה מסייעים לספיגת אינסולין. בנוסף הגישה החברה בקשה ל- FDA לקבלת אישור למוצר ה - InsuPatch.

רון נגר, מנכ"ל אינסוליין: "ההשקעה שמוביל אלמר שפר, שהינו מהמנהלים הבכירים והמנוסים ביותר של אינסוליין, מהווה צעד של הבעת אמון רב בחברה מצדו בטכנולוגיה וביכולתה של אינסוליין להיכנס לשוק ולמכור את מוצריה. ההשקעה נעשתה במחיר ממוצע של המניה בחודש האחרון וכוללת תקופת חסימה של עד שנתיים המדגישה את ביטחונם של המשקיעים בהצלחת החברה. חשוב לציין כי ההשקעה מאפשרת לנו לקדם את מטרות החברה הכוללות, בין היתר, חתימה על הסכם הפצה עם חברה מובילה".

עוד הוסיף נגר: "בחודשים האחרונים דיווחנו על תוצאות קליניות טובות המאששות את טענותינו בדבר הבטיחות והיעילות של מוצרי החברה ה - InsuPatch וה - InsuPad. בנוסף, הגשנו את תוצאות הניסויים ל- FDA לצורך קבלת אישור שיווק בארה"ב וכן קיבלנו אישור לשווק את מוצר ה- InsuPad בישראל. כמו כן, רק לפני מספר ימים קיבלנו הכרה בינלאומית מצד המומחים המובילים בתחום הסוכרת בעולם. אנו ממשיכים לפעול על מנת להביא את מוצרי אינסוליין לשוק ולשפר את חייהם של חולי הסוכרת".

אלמר שפר: "אני שמח על ההזדמנות ויש לי בטחון ביכולתה של החברה לממש את הפוטנציאל הכלכלי הרב הטמון בה".

ההישגים האחרונים

נציין את הישגי החברה בחודשים האחרונים: אוקטובר 2012 – החברה מנהלת מו"מ עם חברת פארמה בינלאומית להפצת מוצר ה- InsuPad, החל מהרבעון השני של 2013. אוקטובר 2012 - פורסמו נתונים נוספים המאוששים שוב את טענת החברה בדבר יעילות מוצרי ה- InsuPad וה - InsuPatch; פנל מומחים בינלאומי הצהיר כי מוצרי החברה מסייעים לספיגת אינסולין ומאפשרים יתרונות בטיפול בסוכרת.

בספטמבר 2012 - אינסוליין קיבלה אישור ממשרד הבריאות בישראל (אמ"ר) אשר פותח בפניה את הדרך לשיווק ומכירת מוצר ה- InsuPad בישראל. בספטמבר 2012 - אינסוליין מגישה בקשה ל - FDA לקבלת אישור למוצר ה - InsuPatch. ביולי 2012 - מניתוח תוצאות הניסוי ל - FDA לבדיקת בטיחות השימוש במוצר ה - InsuPatch עלה כי הושגה המטרה העיקרית של הניסוי במובהקות סטטיסטית גבוהה מהנדרש.

במאי 2012 - תחילת ניסוי לקבלת שיפוי ביטוחי למוצר ה- InsuPad שתוכנן בשיתוף עם Barmer GEK, מהמבטחים הגדולים בגרמניה לחולי סוכרת. במאי 2012 - סיום ביצוע הניסוי הקליני לצורך הגשת הבקשה ל- FDA לאישור מוצר ה-InsuPatch לחולי סוכרת סוג 1. באפריל 2012 - קרן מדעי החיים, פונטיפקס III, השקיעה כ - 5.6 מיליון שקלים בחברה.

במרץ 2012 - הצלחה להנפקת הזכויות של אינסוליין, החברה השלימה גיוס מיידי של כ- 5.3 מיליון שקלים במניות וגיוס עתידי בסכום דומה באופציות למניות, במסגרת של החברה. בינואר 2012 – החברה הודיעה על מינויו של דר' אנדראס פוצנר למנהל הפעילות הרפואית של החברה באירופה וחתימה על הסכם עם מכון IKFE לניסויים קליניים, לצורך ביצוע ניסוי לקבלת שיפוי ביטוחי.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה