מזנקת 6%: מדיגוס חתמה על הסכם הפצה בסרי לנקה תמורת 2.25 מיליון ד'

מדובר בהסכם הפצה בלעדי של מערכות ה-SRS II המיועדת לביצוע טיפול זעיר-פולשני ב- GERD, שהיא אחת המחלות הכרוניות הנפוצות בעולם
 |  (2)
אלעזר זוננשיין
מדיגוס +0.33% מדיגוס 61.6 +0.33% מדיגוס בסיס:61.4 פתיחה:61.4 גבוה:62.6 נמוך:60.6 תמורה:290,817 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה כי אתמול (א'), ב-14 באוקטובר, חתמה על הסכם להפצת מערכות SRS™II של החברה בסרי לנקה עם יבואנית ומפיצה של ציוד רפואי מתקדם במדינה. מדובר בהסכם הפצה בלעדית של מערכות ה-SRS™II במסגרתו התחייבה המפיצה להזמין, במשך שלוש שנים, בסכום כולל של כ-2.25 מיליון דולר לפחות.

תקופת ההסכם הראשונית בת שלוש שנים תחל עם קבלת אישורי ייבוא ושיווק למערכת במדינה, ולאחר תום תקופה זו, היא תוארך לתקופות נוספות של שנה אחת בכל פעם, אלא אם אחד הצדדים יודיע על רצונו לסיים את ההסכם. בנוסף, בתקופה הראשונית החברה תהא רשאית לסיים את ההסכם בהתראה מוקדמת של שנה אחת.

המפיצה התחייבה לפעול לקבלת אישורי יבוא ושיווק עבור המערכת מאת הרשויות במדינה, לנקוט בפעולות שיווק על פי תוכנית שנתית אשר תתואם עם החברה, לקיים סדנאות הכשרה עבור רופאים אשר יעשו שימוש במערכת, וכן לשמש כמוקד שירות למערכות במדינה. ההסכם כולל הוראות בדבר הגנה על זכויות הקנין הרוחני של החברה, סודיות, שיפוי, הגבלת אחריות הצדדים, וכן הוראות נוספות כמקובל בהסכמים בדבר הפצת מכשירים רפואיים.

נציין כי מערכת האנדוסקופיה SRS™II מיועדת לביצוע טיפול זעיר-פולשני ב- GERD, שהינה אחת המחלות הכרוניות הנפוצות ביותר בעולם. המערכת כוללת אנדוסקופ לשימוש חד-פעמי.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  חברה מדהימה עם מוצרים בחזית ושווי הזוי רק בישראל (ל"ת)
  shoimer 17/10/2012 15:16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  תחילת הדרך
  רון 15/10/2012 12:23
  הגב לתגובה זו
  6 0
  צופה עתיד ירוק למניה ולחברה.
  סגור