אינטק פארמה תקבל בסוף החודש פטנט בארה"ב על ייצור גלולת האקורדיון

גלולת האקורדיון מיועדת לטיפול בפרקינסון ולפני מספר ימים החברה דיווחה על הצלחה בניסוי הקליני
 | 
אינטק פארמה
ימים אחדים לאחר שחברת אינטק פארמה דיווחה על הצלחה בניסוי בגלולת האקורדיון המיועדת לטיפול בפרקינסון, וטסה בכ-12%, מודיעה הבוקר (א') החברה כי משרד הפטנטים האמריקני הודיע לה כי יעניק לה רשוי פטנט לייצור גלולת האקורדיון, הלבודופה, עד 2027.

כותרת הפטנט הינה "שיטה ומערכת להכנת התקן להובלת חומרים למתן דרך הפה". הפטנט מתייחס ומגן על שיטת הייצור של פלטפורמת גלולת האקורדיון הכוללת תהליך של קיפול ואינטגרציה שונות של אלמנטים המרכיבים את המערכת.

הרשוי של הפטנט שהגישה החברה כבר בשנת 2007, יניתן לחברה על ידי משרד הפטנטים וסימני המסחר האמריקני (USPTO) ב-30 באוקטובר. הפטנט יעמוד בתוקפו עד ליום 18 בינואר 2027 , מועד אשר יוארך ב- 699 יום, בהתאם לחוק האמריקני.

באינטק פארמה ציינו עםפירסום תוצאות הניסוי כי לאור תוצאותיו, הוא עשוי להפוך לתכשיר המוביל בתחום הטיפול במחלת הפרקינסון. בחברה מעריכים כי אם התכשיר יאושר לשימוש, המכירות השנתיות שלו עשויות להגיע ל-600 מיליון דולר.

בחברה מתכננים להגיש למינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) את הדו"ח המסכם של הניסוי, זאת לצורך אישור המשך המסלול הקליני הרגולטורי הנדרש לקבלת אישור לשיווק התרופה. במקביל, בחברה מתכננים למסחר את התרופה באמצעות הענקת הסכמי רישוי לחברות פרמצבטיקה אשר ישלימו את פיתוח התרופה.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה