מזור תגייס עד 15 מ' ד' ותחל בהליך לרישום מניותיה למסחר בארה"ב

התפתחות קריטית למזור: החברה תקצה בשלב הראשון מניות בתמורה כוללת מיידית של 7.5 מיליון דולר ובשלב השני תוכל החברה לגייס סכום דומה. במקביל תפעל לרישום מניותיה בבורסה בארה"ב, בנאסד"ק או ב-NYSE
 |  (8)
אורי הדומי
חברת {מזור רובוטיקה} העוסקת בפיתוח, ייצור ומכירה של מכשירים רפואיים לתמיכה בפרוצדורות כירורגיות בתחום האורטופדיה והנוירוכירורגיה מדווחת היום על התפתחות משמעותית בגזרתה טרם פרסום דוחותיה לרבעון ביום שלישי ה-14 לאוגוסט.

החברה הודיעה כי התקשרה בהסכם השקעה גדול עם קבוצת משקיעים מוסדיים אמריקאים בהובלת קרן ההשקעות Oracle Investment Managements Inc המנוהלת על ידי לארי פיינברג. במסגרתו יושקעו במזור סכום כולל של עד 15 מיליון דולר בשני שלבים. כמו כן החברה תחל בהליך רישום מניותיה למסחר בארה"ב.

בהתאם להסכם ההשקעה, מזור תקצה לכלל המשקיעים 7,053,529 מניות במחיר של 4.25 שקל למניה לעומת 4.45 שקל - מחיר בסגירה ביום ה' ובתמורה כוללת מיידית של 7.5 מיליון דולר. בנוסף, תקצה מזור למשקיעים, ללא תמורה נוספת, כתבי לא סחירים לתקופה של 36 חודשים לרכישת עד 7,053,529 מניות תמורת תוספת מימוש של הנמוך מבין 6 שקלים למניה או המחיר הממוצע של מניית מזור בבורסה בתל אביב ב-10 ימי המסחר שקדמו למימוש ובהיקף כולל של 7.5 מיליון דולר נוספים.

כחלק מהליך גיוס פרטי זה, התחייבה מזור לפעול בהקדם האפשרי ועד 8 חודשים מיום השלמת הסכם ההשקעה, לרישום מניות החברה למסחר בבורסה בארה"ב, בנאסד"ק או ב-NYSE, באמצעות ADR דרגה 2. עם התמלאו התנאים של רישום למסחר בארה"ב ושחרור המניות מחסימה (תחת ), התנאים המקדימים, אזי בתוך 30 יום מהודעת החברה על השלמת התנאים המקדימים למימוש מנדטורי, החברה תהא רשאית לחייב את כלל המשקיעים לממש את כתבי האופציה במחיר הנמוך מבין: (א) 6 שקל; ו-(ב) המחיר הממוצע הקובע בעשרת ימי המסחר הקודמים להשלמת יישום תכנית ADR.

על אף האמור לעיל, ככל שהמחיר הממוצע הקובע יהא נמוך מ-4.25 שקל לחברה תהא הזכות לכפות על המשקיעים מימוש חלקי במחיר הנמוך, דהיינו לממש 50% מסכום כתב האופציה שהוקנה להם במחיר הנמוך.

בנוסף, לחברה תהיה הזכות לחייב את המשקיעים לממש את יתרת כתבי האופציה במחיר מימוש של 6 שקל, תוך 30 יום מהודעת החברה על השלמת התנאים המקדימים למימוש מנדטורי, במקרה שהתמלאו כל התנאים הבאים: (א) בוצע מימוש חלקי במחיר הנמוך, (ב) הושגו התנאים המקדימים למימוש מנדטורי, ו-(ג) המחיר הממוצע הקובע יהיה שווה או גבוה מ-6 שקל במשך 10 ימי עסקים בכל עת לאחר ביצוע המימוש החלקי במחיר הנמוך.

לדברי אורי הדומי, מנכ"ל מזור רובוטיקה, "אנחנו מברכים את משקעינו החדשים השותפים לחזון החברה להפוך לשחקן עולמי מוביל בתחום הרפואה הרובוטית. שותפינו, בהובלת קרן ההשקעות Oracle Investment Managements Inc., הינם גופים ויחידים ידועים ומוערכים מאוד בתחום הרפואה העולמית ובעלי מוניטין ורשימה ארוכה של הצלחות בתחום".

"אנו מאמינים כי הידע והניסיון העשיר שלהם בעבודה עם חברות ציוד רפואי צומחות המבוססות על חדשנות, יסייעו רבות להמשך יישום אסטרטגיית הצמיחה של מזור בעיקר בשוק היעד העיקרי בארה"ב, כמו גם בשווקים של אירופה ואסיה".

הדומי הוסיף עוד, "השלמת השלב הראשון בהסכם ההשקעה יחזק את חוסנה הפיננסי של מזור ואת המאזן שלה ויקנה לנו את המשאבים הנדרשים להמשך הצמיחה המואצת של החברה. בנוסף, משאבים אלו יסללו את הדרך להיסחר בעתיד באחת הבורסות המובילות בארה"ב. אנו מעריכים כי רישום מזור למסחר בארה"ב ירחיב משמעותית את הנגישות של החברה למשקיעים ואת בסיס המשקיעים של החברה".
תגובות לכתבה(8):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 6.
  חברה מבטיחה שווה בדיקה מעמיקה. (ל"ת)
  רמי 13/08/2012 00:11
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 5.
  מזה שנים שהחברה בלופ של הפסדים וגיוסים מדיניות כושלת זו
  GG 12/08/2012 12:08
  הגב לתגובה זו
  3 0
  זו הסיבה המנכ"ל הדומי רוצה הכל וזה לא הולך ככה בעסקים גם ייצור גם שיווק וגם הון לעולם לא יתכן שמנכל יקבל V בכל התחומים במקביל אלא אם כן הוא משתמש באאוטסורסינג וזה בדיוק מה שהוא לא עושה ועל זה ימשיכו לשלם המשקיעים במניה
  סגור
 • 4.
  חברה מפסידה, מכרה מתחת למחיר השוק, תקנו?
  r 12/08/2012 11:45
  הגב לתגובה זו
  5 1
  החברה לא הגיעה לאיזון למרות מכירות שגדלו, פיתחו מכשיר מצויין אבל מפסידים לאורך כל הדוחות. מעניין מה יהיה בהנפקה בנסדק, זוכרים את ההנפקה של די מדיקל? הנפיקו במחיר נמוך שגרם לקריסת מחיר המניה בארץ. עד שלא יוכיחו מכירות משמעותיות שיניבו רווח משמעותי זו מניה בסיכון.
  סגור
 • אין לך מושג בחברה וגם בנושא ה-ADR (ל"ת)
  לא תהיה הנפקה 12/08/2012 12:25
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סגור
 • 3.
  מחזיק ולא מוכר - סוף סוף תהיה הצפת ערך משמעותית
  מתמיד 12/08/2012 11:42
  הגב לתגובה זו
  2 2
  מחזיק במניות החברה ולא מוכר - מאמין במוצרים ובערך המוסף. מספר אפשרויות: *תהיה הצפת ערך משמעותית דרך ההנפקה בארה"ב ודרך כך גם בארץ ** מאמצי השיווק ימשיכו לשאת פרי ונפח המכירות ימשיך לגדול *** מזור תירכש על ידי חברה גדולה בתחום הציוד הרפואי על כל אחת מהאפשרויות הנ"ל - אשמח מאוד כמובן.
  סגור
 • 2.
  עושה רעשים מזור. נראית מצויין. קניתי היום (ל"ת)
  אחד 12/08/2012 11:06
  הגב לתגובה זו
  2 3
  סגור
 • בכמה קנית - כמו ORACLE ,ב 4.25?
  A 12/08/2012 11:35
  הגב לתגובה זו
  2 1
  הם קנו עולי טוב,אתה בטוח לא...
  סגור
 • 1.
  כל הסימנים שמזור יוצאת למהלך
  משה 12/08/2012 10:51
  הגב לתגובה זו
  2 4
  קניתי היום
  סגור