פלואוסנס חתמה על מזכר הבנות להפצת המערכת לניטור רציף של שתן

חברת פלואוסנס פיתחה מערכת אלקטרונית אשר מנטרת בזמן אמת ובאופן רציף את תפוקת השתן אצל חולים. ההסכם נחתם לתקופה של ארבעה חודשים
 | 
פלואוסנס, צילום: (יח"צ)
חברת {פלואוסנס מדיקל} מנסה להרחיב את פעילותה לכיוון של שבדיה. היום דיווחה חברת הביומד כי חתמה על מזכר הבנות להפצה בלעדית אשר תפיץ את מוצר ה-URINFO 2000 שפיתחה החברה במדינה.

חברת פלואוסנס פיתחה מערכת אלקטרונית אשר מנטרת בזמן אמת ובאופן רציף את תפוקת השתן אצל חולים. מדובר באחד המדדים הבודדים הקיימים היום לבדיקת תפקודי הכליה והוא הכרחי לחישוב הנוזלים אצל חולים.

ההסכם בין הצדדים נחתם לאחר בחינה מוצלחת של המערכת במחלקות טיפול נמרץ וחדרי ניתוח. הצדדים התחייבו לפעול לבחינת יצירת יחסי שיתוף פעולה להפצה המערכת והטמעתה בשוק.

ההסכם בין הצדדים נחתם לתקופה של ארבעה חודשים שבמהלכה המפיץ רשאי לרכוש מוצרים מהחברה על פי מחירון שנקבע בין הצדדים. המפיץ התחייב לעשות את מירב המאמצים לקדם את המוצרים של החברה והוא התחייב שלא להפיץ מוצרים מתחרים.

רוברט בש, מנכ"ל חברת פלואוסנס, ציין: "אנו שמחים להודיע על חתימת מזכר הבנות זה, אשר בהתאם מהווה נדבך נוסף ביישום התוכנית האסטרטגית השיווקית של החברה הכוללת חדירה לשווקים באירופה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה