אקס טי אל רוכשת את 'כיטוב' שמפתחת תרופה לטיפול בכאבים

חברת 'כיטוב' מפתחת תרופות קומבינציה. המוצר המוביל מיועד לטפל בכאבים הנובעים מדלקת פרקים ניוונים והורדת לחץ דם ומוכנה להתחיל ניסוי קליני שלב 3
 |  (1)
עסקת מניות
חברת הביומד אקס טי אל +1.1% אקס טי אל 9.2 +1.1% אקס טי אל בסיס:9.1 פתיחה:9.4 גבוה:9.4 נמוך:8.7 תמורה:11,854 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מרחיבה את הפורטפוליו שלה. היום דיווחה החברה על רכישת חברת 'כיטוב' העוסקת בתחום של תרופות קומבינציה. התרופה המובילה של החברה מיועדת לטיפול בכאבים הנובעים מדלקת פרקים ניוונים והורדת לחץ דם ומוכנה להתחיל ניסוי קליני שלב 3.

רכישת פעילותה של 'כיטוב' תתבצע באמצעות מניות של חברת האם באופן שבו לאחר העסקה יחזיקו בעלי המניות של כיטוב בכ-20% ממניותיה של החברה. בנוסף, תשלם אקס טי אל תשלומים נוספים בהתאם לאבני דרך בהיקף של עד 48 מיליון דולר בחמש השנים הקרובות. אם ימומשו אבני הדרך במלואם, יחזיקו בעלי המניות של 'כיטוב' 26.4% ממניות אקס טי אל.

השלמת העסקה כפופה בקיומם של תנאים מתלים שונים. אם זו תצא אל הפועל, תשקיע XTL עד 1.5 מיליון דולר למימון השלמת הניסוי הקליני בתרופה של 'כיטוב'. בחברות מעריכים שעד להשלמת הפיתוח וקבלת אישור לשיווק התרופה תידרש השקעה כוללת של כ-9 מיליון דולר.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  למבינים בלבד אקסטיאל אופציה
  כסף ברצפה 19/06/2012 10:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  פוטנציאל של מאות אחוזים אחרי קפיצת המניה בהודעה טובה שתבוא .....אין לראות באמור המלצה מחזיק בנייר
  סגור