מזור רובוטיקה קיבלה אישור לשיווק המערכת לניתוחי עמוד שדרה בקוריאה

השוק הקוריאני נחשב לאחד משווקי האורטופדיה הגדולים באסיה ומתאפיין באימוץ מהיר של חדשנות רפואית. המנכ"ל, אורי הדומי מציין כי אין לו ספק שההישג "יתורגם גם להמשך גידול בהכנסות"
 |  (5)
אורי הדומי
{מזור רובוטיקה} מדווחת על קבלת אישור הרשות הרגולטורית בקוריאה, ה-KFDA, לשיווק ושימוש במערכת ה-Renaissance של החברה בניתוחי עמוד שדרה בקוריאה. האישור הרגולטורי שהתקבל מאפשר למזור לשווק ולמכור את מערכת ה-Renaissance בקוריאה לשימוש מיידי של בתי החולים לצורך ניתוחים שוטפים.

האישור הנוכחי מאפשר למזור כניסה לאחד משווקי האורטופדיה וניתוחי הגב החשובים והגדולים באסיה, במדינה המונה כ-49 מיליון איש והמתאפיינת באימוץ מהיר של חדשנות טכנולוגית רפואית. למיטב ידיעת החברה, בקוריאה מתבצעות כ-120 אלף פרוצדורות של ניתוחי עמוד שדרה בשנה בבתי החולים ובמרכזים הרפואיים.

המפיץ של מזור בקוריאה, BR HOLDINGS, שהיה גם אחראי על הליכי קבלת האישור הרגולטורי, מתמחה בהפצת מערכות רובוטיות לשימושים רפואיים ומייצג חברות בינלאומיות נוספות בתחום הרובוטיקה הכירורגית. בהמשך יפעל המפיץ לצורך קבלת אישורי שיפוי ביטוחיים מרשויות הביטוח הקוריאניות.

אורי הדומי, מנכ"ל מזור רובוטיקה, מציין כי "הכניסה לשוק חשוב ומוביל כשוק הקוריאני היא עדות נוספת להערכה ולהכרה הבינלאומית הגוברת לאיכות מערכת ה-Renaissance שלנו ולמוצרי מזור המספקים ערך מוסף ויוצא דופן למבחר המוצרים של המפיצים שלנו בעולם. אין לי ספק שהרחבת השווקים והסכמי ההפצה של החברה תתורגם גם להמשך גידול בהכנסות".
תגובות לכתבה(5):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  אישורים ומכירות לחוד
  המושיע 16/06/2012 12:51
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מזור זאת מניה עם מניה דיפרסיה קשה, רוב הזמן היא בדיפרסיה ולפעמים עולה לה המניה. מזור קיבלה את כל האישורים הדרושים בעולם ולא מצליחה ליצר ערך למשקיעים. ההתנהלות שלה ביזיונית בכל קנה מידה. המנכ"ל שחושב שהוא מינימום וורן באפט ויודע הכל יותר טוב מכולם, לא מצליח להציג מכירות באירופה ובארה"ב שם כבר קיבלה אישורי FDA. לחברה היה פוטנציאל ענק אך היא מיסמסה אותו על הוצאות שיווק מטורפות ללא צורך. אני לא רואה איך החברה מצליחה להציג צמיחה משמעותית במכירות בשנים הקרובות ללא הסכמים עם חברות שיווק של מיכשור רפואי.
  סגור
 • 3.
  מזור
  ר.ל 15/06/2012 08:48
  הגב לתגובה זו
  0 1
  במבחן התוצאה המניה לא עושה שום כיוון למעלה .
  סגור
 • 2.
  הייתכן והצעת רכישה בדרך ?
  שלא לפרסום 13/06/2012 16:39
  הגב לתגובה זו
  7 1
  משנת 93 באחד העם. הניסיון מלמד שהמניה ערב השתלטות ע"י הצעה גבוהה משמעותית ממחירה כיום. הייתי מהמר על 5 ש"ש. על כל פנים, אלמלא היום הקשה הזה המחיר כבר היה נוגע ב 4.50. לא מייעץ ולא כלום, בהצלחה לכולם.
  סגור
 • 1.
  אם באירופה לא מוכרים יותר מ-5 מערכות בשנה כמה בקוריאה ו
  GG 13/06/2012 11:12
  הגב לתגובה זו
  4 2
  ובכמה יעלו הוצאות השיווק מי שקונה את המנייה הזו חי בסרט שלעולם לא יגמר האופציה היחידה שיש לחמור שמנהל את החברה הזו זה לשווק רק באמצעות חברת מיכשור גלובאלית אבל...קמצנים.........
  סגור
 • לGG
  A 13/06/2012 23:28
  הגב לתגובה זו
  2 1
  ואתה מנהל משהו או סתם מקשקש בכל מקום?בכל פורום אתה משמיץ מנכלים של כמה חברות ביו.
  סגור