פרולור גייסה 32.5 מיליון דולר בדיסקאונט של 13% על מחיר השוק

פרולור העוסקת בפיתוח של גרסאות משופרות וארוכות טווח של תרופות קיימות. בעקבות ההנפקה, המנייה נפלה ב-8%. החתמים קיבלו אופציה לרכישת 975,000 מניות והערכות הן שהאופציה תמומש
 | 
(קרדיט: Getty Images Israel)
חברת {פרולור ביוטק} מקבלת שקט תעשייתי בכל הקשור לגיוסי כספים. בסוף השבוע השלימה החברה גיוס של 32.5 מיליון דולר ממשקיעים. הגיוס בוצע לפי מחיר של 5 דולר למניה, דיסקאונט של 13% על מחיר השוק. בעקבות ההנפקה צללה מניית החברה בכ-8%.

פרולור העוסקת בפיתוח של גרסאות משופרות וארוכות טווח של תרופות קיימות. המוצר המוביל של החברה הוא הורמון הגדילה עבור מבוגרים וילדים. המוצר של פרולור מאפשר הזרקה של ההורמון אחת לשבוע-שבועיים, במקום ההזרקה היומיומית הניתנת כיום.

נכון לסוף מארס, בקופת החברה היו 9 מיליון דולר בלבד, זאת לאחר הפסד של 5 מיליון דולר ברבעון. החברה פרסמה לפני כחודש מדף לגיוס של עד 75 מיליון דולר, אך כאמור ניצלה חלק בלבד מתוך התשקיף.

החתמים בהנפקה הינם ג'פריז, לנדבורג תלמן ואופנהיימר. החתמים קיבלו לרכישת 975 אלף מניות לפי מחיר של 5 דולר בתוך כ-30 יום. בהתבסס על מחיר השוק של פרולור הגבוה מ-5 דולר למניה, הערכות הן שהחתמים ינצלו את האופציה ויזרימו לחברה כ-5 מיליון דולר נוספים.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה