פרוטאולוג'יקס ו-GSK השלימו את בחירת כל שש תוכניות המחקר ביניהן

ג'וש לוין: "אנו שמחים על השלמת בחירת המטרות במסגרת שיתוף הפעולה עם GSK ופועלים לקדם שיתופי פעולה נוספים עם חברות תרופות מובילות נוספות"
 |  (1)
אבן דרך נוספת בהסכם:
חברת קאנומד +6.34% קאנומד 151 +6.34% קאנומד בסיס:142 פתיחה:147 גבוה:151 נמוך:147 תמורה:443,672 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: העוסקת בפיתוח תרופות הודיעה היום (ד') כי חברת התרופות הבינלאומית GlaxoSmithKline והחברה בחרו חלבון מטרה שישי במסגרת השת"פ בין שתי החברות.

בחירת חלבון המטרה נעשתה בעקבות הערכה של צוותי המחקר בחברות לפיה מעכבים לחלבון המטרה עשויים להיות בעלי פוטנציאל תרפויטי במספר סוגי סרטן. לאור בחירת חלבון המטרה השישי השלימו החברות את בחירת כל שש תוכניות המחקר והפיתוח במסגרת הסכם השת"פ ביניהן.

במסגרת ההסכם בין החברות, קיבלה פרוטאולוג'יקס מ-GSK תשלום מיידי של 3 מיליון דולר במועד חתימת ההסכם וכן 2 מיליון דולר מתוך סך של 5.4 מיליון דולר עבור מימון הפיתוח במשך תקופה של 3 שנים. בנוסף, כולל ההסכם תשלומי אבני דרך שונים בכל אחת מהתוכניות.

התשלומים בגין כל פרויקט ינועו בין 3 מיליון דולר ל- 176 מיליון דולר. כמו כן, פרוטאולוג'יקס תקבל תמלוגים בגובה 4% מהיקף המכירות של המוצרים שיפותחו על בסיס שיתוף הפעולה המחקרי בין GSK לחברה.

ג'וש לוין, מנכ"ל פרוטאולוג'יקס: "אנו שמחים על השלמת בחירת המטרות במסגרת שיתוף הפעולה עם GSK ועל האמון הרב לו אנחנו זוכים מצד חברה זו . לכל אחד מששת חלבוני המטרה שנבחרו על ידי הצוותים המשותפים של שתי החברות קיים פוטנציאל לסייע במאבק במחלת הסרטן וכן טמון בו ערך כלכלי רב לפרוטאולוג'יקס. אנו פועלים לקדם שיתופי פעולה נוספים עם חברות תרופות מובילות נוספות".

עוד ציין מר לוין: "בנוסף לידע הרב והייחודי הקיים אצלנו בתחום המחקר ב-Ubiquitin המבוסס על מחקריהם פורצי הדרך של הפרופסורים חתני פרס נובל צ'חנובר והרשקו מהטכניון, עומדים לרשותנו אנשי מחקר ופיתוח מעולים והמשאבים הכספיים הנחוצים לקידום תוכניות המחקר בשנים הקרובות. אנו מקווים כי ככל שנתקדם בפיתוח המולקולות תוך עמידה באבני דרך שנקבעו עם GSK, וככל שיושגו הסכמים נוספים עם חברות אחרות ונקדם את הפרויקטים העצמיים של החברה נמשיך ליצר ערך עבור בעלי המניות של החברה".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אם המנכ" ל הקודם לא היה מתעסק עם העובדות
  מבפנים 24/03/2012 23:03
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ועובר מרון לרומן, אולי החברה היתה במקום אחר ולא כמעט נמחקת
  סגור