: אינסוליין השלימה גיוס מיידי של כ-5.2 מיליון שקלים במניות

גיוס עתידי בסכום דומה הושלם באופציות למניות. שיעור ניצול הזכויות עמד על כ-96.43%. רון נגר: "נשאף להציג הישגים והתפתחויות עיסקיות בשנה הקרובה"
 | 
לוגו אינסולין
חברת אינסוליין +14.87% אינסוליין 2,464 +14.87% אינסוליין בסיס:2,145 פתיחה:2,200 גבוה:2,517 נמוך:2,200 תמורה:410,988 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: העוסקת במחקר, פיתוח וייצור טכנולוגיה ומוצרים לחולי סוכרת, מודיעה כי השלימה בהצלחה גיוס מיידי של כ-5.2 מיליון שקלים במניות וסכום עתידי דומה במידה והאופציות שהוקצו במסגרת הצעת הזכויות ימומשו. שיעור ההשתתפות בהנפקה עמד על כ-96.43%. כאשר למיטב ידיעת החברה, גם מחזיקי מניות גדולים בחברה מימשו את זכויותיהם.

רון נגר, מנכ"ל אינסוליין: "אני גאה על הבעת האמון באינסוליין אשר באה לידי ביטוי בגיוס שהשלמנו היום עם שיעור השתתפות גבוה מצד המשקיעים. מדובר בהבעת אמון מצד כל המשקיעים שלנו הן הפרטיים והן המוסדיים וחשוב לומר כי ההישג בולט על רקע מצב השווקים הפיננסים ורק מדגיש את אמון בעלי המניות שלנו בפוטנציאל הגדול באינסוליין. כעת נוכל להמשיך אל היעדים האסטרטגים אותם הצבנו לטובת החברה ובעלי המניות ונשאף להציג הישגים והתפתחויות עסקיות בשנה הקרובה".

אינסוליין מפתחת שני מוצרים מרכזיים המיועדים לחולי סוכרת. עבור חולים המשתמשים במשאבות אינסולין פיתחה החברה את מכשיר ה- InsuPatch ועבור חולים המשתמשים במזרקים או עטי הזרקה פיתחה את התקן ה- InsuPad אשר קיבל מחברת Barmer, אחד מהמבטחים הרפואיים הגדולים בגרמניה, אישור עקרוני למתן שיפוי ביטוחי. החברה קיבלה בשנת 2008 אישור CE לשיווק מוצריה.

נזכיר כי לאחרונה דיווחה החברה כי ניתוח תוצאות השלב הראשון של ניסוי הקליני ל- FDA שערכה החברה מצביע כי שימוש במכשיר ה-InsuPatch™ של אינסוליין השיג גידול בכמות האינסולין בדם לעומת כמות האינסולין ללא השימוש במוצר. כמו כן, לאחרונה דיווחה החברה על מינוי דר' אנדראס פוצנר למנהל הפעילות הרפואית באירופה וחתמה על הסכם עם מכון IKFE לניסויים קליניים לצורך ביצוע ניסוי קליני להשגת שיפוי ביטוחי בגרמניה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה